Jump to content

Moto Zajednica

10.000 dana kasnije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Prosto mi je zao sto vam je kisa prekinula odmor 1hmm.gif

 

U svakom slucaju kompletan putopis sam procitao u komadu. Naravno, ocijena je kao i uvijek za tvoje pisanje najbolja 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Pročitao u jednom dahu.Navukao si me,da i ja sa ženom obiđem Mljet jer se več neko vreme spremam,da ga posjetim.Sve u svemu odličan putopis.Imam i jedno pitanje jer si bio sa nama kad smo posjetili jezera Bugarske?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

veoma lepo je kad citas ovaj putopis, procitah ga iz cuga, ali nebih voleo da sam bio na vasem mestu po onoj kisi, sa opremom koju ste poneli za kisu to je samoubistvo, dobro je da ste preziveli i da nadamo se nece ostati nekih zdravsvenih posledica kao ono reuma itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: BMW R1200RT

Sjajan putopis.

Ono sto Tvojim putopisima darujes citaocu je potpuna iskrenost koju kad poskropis tvojim zacinima uvek ima sarma ,, i sa kisom i bez kise,,

U opisanim predelima sam licno boravio, pre tri godine,sredinom Jula,ali smo ostrvo obilazili jedrilicom i od dest dana tri su bila suncana...Ipak...Predivno ostrvo.

Srecna godisnjica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mrzim zimu...Ali evo,ovih dana forum je bogat za nekoliko divnih putopisa.

Stvarno uzivam citajuci. Ne mogu zbog posla da procitam u jednom dahu,ali evo, cim sam imao vremena brze-bolje sam ulazio na forum da iscitam nove dogodovstine. Stvarno sam uzivao. Svidja mi se i nacin pisanja i fotografije... Ipak,postoje delovi koje necu pokazati mojoj gospodji.Ono iskustvo sa bubama sigurno ni jedna nasa lepsa polovina ne bi zelela da dozivi... Jedva cekam prolece da proteram mog bavarca bar kroz deo ovih predela. Pozdravljam ta Panda. Pozdravi suprugu i zelim vam da jos puno godina krstarite zajedno. See somewhere on the road...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: B.Palanka
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Odlican putopis lak za citanje zanimljiv stil pisanja koji lose putovanje pretvori u lepu avanturu.Nadam se da se vise nece ponoviti ovako kisna godina koja je mnogima zagorcala putovanja.Zeljno ocekujemo sledece

Vase putovanje, sad imas pravu makinu za putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Sa uzivanjem procitah, iznervirah se malo zbog te kise sto vas snasla i nesto mi zafalilo kod Dubrovnika niste spomenuli tamosnji nas i njihov uobicejeni problem parkiranja motora zbog tablica, tablice su Bugarske pa je uzivanje na opste zadovoljstvo klizilo kao vino. Hvala i u moje ime sto putovanje podeliste sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Odlican putopis, uz pregrst prelepih slika!

Kada citam ovako lepo srocene i predstavljene putopise odmah mi u stomaku proradi zelja za putovanjem....

 

Zao mi je sto ste imali usranu kisu non stop, ali ta 2014ta je stvarno ostala u secanju kao godina sa nenormalno puno kise...

 

Uuuhhh gde putovati, gde, kuda, kad ce vec vise lepo vreme.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Procitao iz cuga i kao uvek divio se Pandinim avanturama. Kisa i motor su nekako nerazdvojni. Sto pre shvatis pre ces uzivati u voznji

 Nevolim je ni ja ali sta je tu je. Svako duze putovanje ne moze bez kise. Pozdrav .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd/Toronto
  • Motocikl: TDM 900, BMW R1150 RS, BMW R1200 ST, AT 2020

EEEEEEEEE moj Panda, kilo DOMACICE plus litra mleka, more, zrikavci i miris chetinara. Tako sam ja provodio 5 leta na magicnom ostrvu Silba. To je bilo doba "bezbriznog" odrastanja i letovanja. Ako nekog zanima nedirnuti raj, pogledajte malo Silbu i idite da uzivate. WARNING tamo ima samo jedna ulica, nema kola i nemozes da se izgubis. EXTRA PUTOPIS :care::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Hvala Pando, otkrivam tvoje putopise i uživam.. Citam naglas pa ovo postaje kućevni doživljav.. Pozdrav!

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja