Jump to content

Moto Zajednica

Prvo zvanicno BJB okupljanje (15. April 2006)

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Verovali vi to ili ne ja sam bio ubeðen sve do pre 10min da 15. pada u nedelju, i super uklopio neki sitni posliæ u subotu pre podne, nezaobilazni deèji roðendan oko ruèka, lickanje motora po podne i vožnja u nedelju. :cry: :cry:

 

Lepo vreme i puno zezanja na sutrašnjem okupljanju prijateljima sa foruma želi... Peki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Jel i dalje stoji da se "blokovi" okupljaju u 11 kod kafica u trznom centru?

 

Aha, tako je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Meni je motor jos uvek na transplantaciji masine, tako da :whyme: U svakom slucaju, bice jos prilika. Cak sam hteo i kolima da idem, ali posto nema rostilja, .... :) Ispropagirajte nas najbolje sto mozete, i naravno, lep provod!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Evo i ja da se javim posle duuuuugo vremena! Zao mi je sto necu biti sa vama na toj prvoj BJB voznji (tj. skupu) ali razlozi su veoma opravdani. Zelim vam lep provod i jos lepse vreme. :frog:

preg.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

:cry:

Radim, od 10-22, tako da propusstam, pun tuge i bola, no svima zzelim dobru vozznju i da mi pratite Endurca dok sam odsutan :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

dok ovo kuckam i sjedim u ofisu, drmam nervozno koljenom i razmisljam kako banjarite sad putem....

djevojke i momci, lijepo se provedite i upoznajte, pa kad bude zvanicni BJB susret mislim da cu prec ove 500KM i posjetit vas ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Evo upravo sam stigao sa BJB skupljanja.

Mogu vam reci da je bilo mnogo dobro i da ovoga puta nemam nikakvih zamerki.

Malo je falilo da se ja i Paun ne nadjemo sa BJB ekipom na Avali posto smo kasnili zbog problema sa vremenom jer mi kad smo dosli oni su se spremili da krenu u kafanu "Cetiri vetra" (cini mi se da se tako zove) na Ibarskoj magistrali.

Nismo se vise zadrzavali vec smo odmah krenuli.

Na zalost, bio je jedan pad (Misa_ZXR, clan ovog foruma) :cry: ali srecom nije nista opasno.

Stigli smo u kafanu na rucak, ovog puta smo spojili stolove, svi sedeli zajedno i zauzeli nekih 80% kafane.

Klopa je bila super, hasali smo, popili po neko pice, sedeli jos malo, pricali i povratak kuci.

Sve u svemu mislim da bi ovakva okupljanja trebala malo cesce da se organizuju.

 

P.S. Naravno, ima i slika.

Trenutno mi USB nije tu i nece biti do ponedeljka pa ce verovatno neko drugi da ih postavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja malopre stigoh kuci i (mada nisam ostao do kraja) mogu da kazem da je bas bilo dobro. Ovo mi je inace prvi "moto skup" i prva grupna voznja koje sam se moram priznati malo pribojavao (malo mi je bilo frka kad smo u onolikoj grupi krenuli :))... Pozdrav svima koji su bili, stvarno ste ok likovi :)

 

Par puta sam nasumicno skljocnuo aparatom, pa evo slika:

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg MU69v_img19353br.th.jpg

RSJ5f_img19369bq.th.jpg GKh4G_img19372uk.th.jpg 404.jpg 404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Jeee kako mi je krivo sto nisam bio...

 

Ali motor mi jos nije gotov....Tek sutra prepodne...

:cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bilo je super, uskoro cu slike da okacim. Dosta je bilo motora (oko 25) i jos vise ljudi, a dobre volje je bilo na pretek :D

 

Sve u svemu, bilo je bas bas lepo... Do Avale smo se malo pogubili i nismo isli svi zajedno vec u grupama, ali smo zato od Avale do kafane '4 Vetra' isli svi zajedno. E to je bio prizor! :D Prikljucilo nam se par motorista usput, a bilo je ljudi koji su dosli iz NS-a (Divvy ako se ne varam :) ).

 

E sad je red da organizujemo ovo opet, al sa nasom klopom, mjuzom i jos nekim stvarima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

eto, ja sam imao neodlozne obaveze u to doba (svake subote ustvari u to doba) ali nekim pukim slucajem i ja sam se sreo sa delom ekipe i to bas danas, sasvim slucajno. Bese mi zaista drago iako je opet splet okolnosti sprecio da se danas lako duze druzimo ali bice prilike svakako. Inace, ko vozi chopper na slici, crveni, i koji je u pitanju, ne vidim bas jasno...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Pozdrav svim BJBovcima!!!!!!

 

Bilo je super, odlicna ekipa, veselo, interesantno, dobra klopa, sampanjac :), odlicna voznja do kafane na ibarskoj magistrali i nazad (inace smo spontano otisli tamo).

 

Slike kacim sutra, imam i nesto video materijala koji cu prebaciti u DivX pa okaciti takodje.

 

Voleo bih da razmenim slike i filmice sa onima koji su takodje slikali. Interesuju me posebno filmici u toku voznje koje ja nemam jer Slaki nije mogla da krene pa nisam imao suvozaca. S kim mogu da se dogovorim za razmenu?

 

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

pa dajte jos slika za nas koji nismo mogli da dodjemo... :roll:

 

P.S. imam jednu sugestiju: ubuduce bi ovakve happening-e trebalo praviti u nedelju , jer ima dosta nas koji subotom radimo... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

A kiša u nedelju??? Skup je bio EXTRA, prijatno sam iznenadjen i odzivom i raspoloženjem, a biæe i novih poslovnih poznanstava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Mislim da je skup prosao izuzetno, i bilo mi je drago da upoznam i licno ljude sa ovog foruma. Ceo BJB skup je bio veoma uspesan, zao mi je samo sto sam morao da propustim rucak u 4Vetra. Veliki pozdrav svima koji su mogli doci i poziv drugima da nam se pridruze na nekom sledecem BJB okupljanju! :biker: :jos_piva: :fcab: :biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Tako znaèi - 4 vetra, a ja vas tražim po Avali. :) Pojeo sam se k'o mlad mesec kad sam shvatio da vas nema gore, a ja nemam ni jedan broj telefona. Šta da se radi, nadam se skorom viðenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

S obzirom da sam prodzaravao sistem za gorivo, karb i ostalo, a imao nesto obaveza, pojavio sam se samo na parkingu da se druzim sa ekipom i upoznam novo drustvo koje do sada nije dolazilo....Na Avali verujem da je bio super provod.

 

u to ime evo slike najlepsse bajkerke, s mob-a dodusse s obzirom da mi digitalni "swims with the sharks" (iliti poliven je vatrenom vodom).

 

Minche je ko lutka, shaban u prvom planu kvari sliku al a`jd ...:)

 

 

vzOSK_image3542vk.th.jpg

 

PS dobro pogledajte velicinu coveka u pozadini sa mobilnim na uvetu koga nije iz istog vadio sve do polaska na Avalu i pogodite tko je:) Svaka cast, pravi muskarac a tek motor :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

u to ime evo slike najlepsse bajkerke' date=' s mob-a dodusse s obzirom da mi digitalni "swims with the sharks" (iliti poliven je vatrenom vodom).

 

Minche je ko lutka, shaban u prvom planu kvari sliku al a`jd ...:)

 

 

5G7uv_image3542vk.th.jpg

 

:oops: :oops: :oops: :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo slika...

 

Ekipa se skuplja na parkingu iza Arene

epR3v_01prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg DXLtA_02prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

YTSvN_03prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg BzlXf_04prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Na putu do Avale...

lP7pS_05prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg 404.jpg

EIcPv_07prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Na Avali

7aavh_08prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg cEr3j_09prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

abw2b_10prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg 2q5AZ_11prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Krecemo do kafane '4 Vetra' na klopu

xXcUe_12prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg JNWN7_13prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Na zalost, Misa_ZXR je pao prilikom spustanja sa Avale... Kamencici na putu su ucinili svoje

4Zzbb_14prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg l4uHz_16prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

KBFkc_17prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Sjajne slidze grupe koja je otisla do kafane

hsiur_18prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg MGNWg_19prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

tcGQ6_20prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg IKztS_21prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Izlazimo na Ibarsku...

404.jpg

 

Bilo je i ljudi koji su nam se prikljucili

cQCmM_23prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

U kafani...

tBnx1_24prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Parkirani motori

Pf3h0_25prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg kY4Xc_26prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

h5KrQ_27prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg q17Lp_28prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Klopa, klopa... mmmm

LOGq6_29prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg 404.jpg

BOan6_32prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg w61ld_31prvobjbokupljanje15april2006.th.jpg

 

Eto. Ko nije dosao, sad vidi sta je propustio :D

Za sledeci put cemo organizovati nasu klopu, pice i jos ponesto... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina
PS dobro pogledajte velicinu coveka u pozadini sa mobilnim na uvetu koga nije iz istog vadio sve do polaska na Avalu i pogodite tko je:) Svaka cast' date=' pravi muskarac a tek motor :D:D:D[/quote']

 

Hehe, uvacen na delu! Sve priznajem, otkrivao sam nase polozaje protivnickim snagama :)

 

Inace, zao mi je za Misinu Kawu, znam da je ne tako davno bio lepo ofarban ceo a sad mi se cini da su plastike bas opako udesene :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja