Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Dao bih 5 Stonerovih za jednu Melandrievu!!
  2. Pa da, zato i kažem.
  3. Sad će da se zalepi neki ženo-poštovalac i da te okrpi zbog sexizma.
  4. Ma da bre, ima tako da ga lansiraju da je pitanje da li će stići da se uhvati za išta u MotoGP-u.
  5. Ma ne brini obrisaće urednici.
  6. Još da postaneš duhovit!
  7. Nisi nikad gledao na Sport Klubu?! Pa moraš to makar jednom sebi da priuštiš. Posle toga će i portugalski da ti bude do 00. p.s. ARES komentarise WSBK na Eurosportu. On je onaj što nije Lala.
  8. Neki zaljubljeni mehaničar je zaboravio nekakvu alatku na volanu u okolini kočnice koju je on bezuspešno pokušavao da skine. Možda je i dobro da nije uspeo mogla je da odleti s motora i da mlatne nekog po glavi ili nečem važnijem.
  9. Pa jesi li probao ovaj Cyberov link iz "linkovi za trke"?
  10. Rezultati sa post GP testa u Estorilu: # 1. Simoncelli M.San Carlo Honda Gresini...1:36.211 # 2. Lorenzo J.Yamaha Factory Racing..........+0.105 # 3. Stoner C.Repsol Honda Team.................+0.391 # 4. Crutchlow C.Monster Yamaha Tech 3......+0.639 # 5. Rossi V.Ducati Marlboro Team.................+1.171 # 6. Edwards C.Monster Yamaha Tech 3........+1.199 # 7. Spies B.Yamaha Factory Racing.............+1.210 # 8. Dovizioso A.Repsol Honda Team............+1.249 # 9. Hayden N.Ducati Marlboro Team.............+1.252 # 10. Pedrosa D.Repsol Honda Team.............+1.468 # 11. Aoyama H.San Carlo Honda Gresini.......+1.821
  11. Opravdan razlog! Imaš na "linkovi za trke", Cyber okačio, link. Ja nikad nisam uspeo da skinem te torrente ili šta li su već ali ako ti umeš tamo ćeš naći.
  12. Ima na prethodnoj strani jedno 4 - 5 postova.
  13. Pa normalno, kad nisi vidovit, vidovitost je osobina Stonerovih navijača. Evo i ovaj pobrljavio. Pa pojaviće se neki novi Rossi nemoj da padate u očaj.
  14. Drugari, ajde molim vas te minuse da ostavimo za "opšte teme" i "motocikliste na drumu"! Dovoljno je javno nekom da kažeš da misliš da je glup ili šta god, taj tajni minus je takva doušnička izmišljotina da treba da je ignorišemo u najmanju ruku.
  15. Milky, jesi ti pijan pisao ovaj poslednji post? Pa daj neki razmak, novi red, odvoj rečcu ne od glagola, zavrtelo mi se u glavi dok sam došao do pola posta. edit: tek sam naknadno video šta je cyber napisao
  16. Gledao si trku pa si to zalkjučio?!
  17. Gde vidiš?
  18. E, gledao sam ovo juče, strava. Kako je odlteleo parče asfalta u vazduh i onaj dim posle...
  19. ...svojom krivicom. Prepostavljam da spomenuti mladić nema puno obožavaoca van svoje familije i grada iz kog dolazi ali ne može da mu se ospori borbenost i talenat. Današnji pad mu je prvo odustajanje od kako je u MotoGP-u ne računajući jedno crkavanje motora prošle godine. Eto i njega neko da pohvali na forumu. Ja sam se nadao da će da dobije malo bolji paket pa da se krvi sa Simonceli-em pošto je jedini u stanju da bude drskiji od njega. Sudbina je htela da se jedan bori za podijume i pada a da drugi završava ne 9-im i 12-im mestima ali bez padova. Možda Barbera pređe u Crveni Ducati jednog dana... ako ne uvek je tu WSBK za istrošene GP zvezde.
  20. Zasto mislis da nece? Pa vozi ko sisa, ne sme gas da odvrene da ga ne ritne, prilazi krivini ko pi%kica da mu ne klizne prednji točak. Tako će da stigne do Valencije sa jednim agregatom.
  21. Izgleda da je Pedrosa rešio da se ni sa kim ne prepucava nego da napokon uzme titulu. Ja sumnjam da ima dovoljno stamine za celu sezonu ali ona stvar sa trajanjem agregata bi mogla da mu krene na ruku. Opet, možda je Yamaha nešto uradila po tom pitanju. Trebalo bi već od Catalunye da znamo nešto više. Nekom bi trebalo da počnu da trokiraju motori. Rossi-u neće sigurno!
  22. Šta to krkaš? Čvarke?
  23. MA super mu je rekao, samo da nije pao bilo bo mnogo bolje. A i trka bi bila zanimljivija. edit: mislim na Simonceli-a i ono o "treba me uhapsiti".
  24. Ako je JB-u do podrepka Rossi bi mu sigurno rado dao. Bez njega je niko i nista.
  25. Sad idu 125ice
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja