Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14054
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ma sigurno je 100%, nisu oni ovo izmislili, odavno sam video u AMA SBK-u ovakvu spravu za GSXR-ove. Video si da se tip penje i mrda na motoru, više od toga se i ne očekuje od bilo kog paddock stand-a. Potrebno je da ram ima DVE rupe da bi stvar radila. Ako nema mora da se smisli neka druga veza. Mislim da u stubu ima šlic i da je ručica vezana sa "šetajućim" delom a da joj je osovina na kojoj se "klacka" na stubu. Mislim! p.s. a na ovoj verziji videa se i vidi kako je ručica vezana sa "šetajućim" delom. Na 1:33.
  2. Evo još jednog poređenja: Alvaro Bautista.. Qatar 2009, 250 cm3 Pol position - 2'00.677 Stefan Bradl....... Qatar 2011, Moto2 Pol position - 2'00.168 Edit: Alex Debon Qatar 2008 250 cm3 Pol position - 1'59.470 I prvih 6 ispod 2'
  3. Hmmm, gde nabavljaš pasulj?
  4. Lalajko ne podbadaj, tek sam izašao iz sedmodnevnog auto-bana!
  5. Ili neki kinezi?
  6. Ma više volim minuse!
  7. Sa koliko skupljenih minusa postajem urednik u Moto Trkama? Ne mogu da verujem da sisice idu okolo i tajno lupaju minuse na postove. Ja kad god vidim da je neko dobio minus udarim plus, ni ne čitam šta piše. A od sad i minuse na pluseve. Nema diskriminacije.
  8. Pa dobro bre Pronto zar ti da se upecaš od svih?! Nisi valjda proveravao po internetu? Ovo s gumama, koliko sam shvatio iz Rossijeve izjave je više problem što ta jedna koju imaju radi samo po velikoj količini vode a za "kišicu" ni nemaju posebnu gumu. On misli da treba da im naprave još jednu tvrđu gumu. To naravno sa njegovim banzaji potezom nema nikakve veze.
  9. Sećanje je varljivo, pobedio je odmah na prvoj trci a posle druge je bio na 3. poziciji u prvenstvu. A i sećanje da je neko rekao da ga je namerno srušio ti je takođe korumpirano.
  10. Sad je Dorna objavila da se Rossi-u oduzimaju bodovi osvojeni na trci i da startuje sa poslednje pozicije na sledećoj trci. Ducati se žalio na odluku.
  11. Ko kaže da je namerno. I gde je tu trkanje? Kao što rekoh i debil bi video da to što je započeo neće moći da završi. Ali pošto se tituli ni ne nada ove godine boli ga đoka, a i to izvinjavanje za kamere da šiparicama krene suza iz oka...
  12. E tu leži zeka. Nije čovek u pitanju.
  13. A možda je tek sad shvatio.
  14. Mislim da je situacija slična u celoj Evropi i da je vraćanje Rydera i Moodi-a na B.Eurosport najava da bi možda mogla da se promeni glupava odluka o prenošenju prava na lokalne televizije. Čitao sam nešto slično na Motomatters sajtu što se veoma poklapa sa tvojom konstantacijom. Glavno pitanje je koliko bi se vraćanje na Eurosport isplatilo Dorni. Misliš da bi mi koji plaćamo pretplatu na motogp.com, prestali to da radimo kad bi se vratili na Eurosport? Ne znam, ja sam plaćao i dok su R.M.$M. radili na Eurosportu. Doduše bilo je značajno jeftinije. Ali je i najbolja rezlucija prenosa bila manja pre 5 godina nego današnji low res. Nemam pojma. Meni su ta trojica komentatora (sa Mamolom) pričinjvali skoro isto a ponekad i više zadovoljstva nego trke i spremam se da poduzmem prekršajne radnje da ispravim nepravdu. Probao sam sa lažnom IP adresom i pretplatom na British Eurosport ali prenos preko proxy servera toliko usporava vezu da je nemoguće pratiti (isto i sa SKY net servisom). Možda je rešenje da ne gledam uživo nego da sačekam da postave u arhivu pa da napunim pa... iebačina, ima elegantnijih rešenja.
  15. Mislim da je situacija slična u celoj Evropi i da je vraćanje Rydera i Moodi-a na B.Eurosport najava da bi možda mogla da se promeni glupava odluka o prenošenju prava na lokalne televizije.
  16. Trenutno pljušti, te neće biti menjanja guma. Najverovatnije.
  17. Kiša?! 1. Stoner 2. Lorenzo 3. Simonceli EDIT: Kad nam Rossi svima lupi cajper i završi na podijumu. Kiša mu ide na ruku.
  18. A sad kažu da pada.
  19. Al su se ispadali... i to ovi iskusniji više nego klinci. Faubel je stvarno konjina, usrao u Kataru i umesto da se pritrpi na drugom mestu i spasi početak sezone tresnuo ko amater. I onaj Cortese je isto slučaj, a baš sam mislio da navijam za njega ove godine(volim te Nemce sa egzotičnim imenima kao Andrea Petković )
  20. @Miša Ma nije samo sreća. Ima ovih što umeju po kiši bolje od drugih. Generalno Britanci i Australijanci ali to je generalno. Pojedinačno... Sreća je više u onim flag to flag trkama kad startuju sa jednim a završaavju na drugim gumama, pa se trka, ko u onom sterilnom F1, dobija u boxu. Mislim da je ovog puta KIŠA u pitanju. Meni je do OO pošto mi je na gajbi suvo. EDIT počelo sa 125, nema kiše, ali nije baš ni suvo, ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja