Hmmm, ja juče bio na Euroringu. Ceo dan. Razvalio sam se. Napravio sam blizu 100 krugova. Nisam se odavno tako proveo. Pre podne nas je bilo 3-4 a popodne je prošlo 20-ak ljudi ali ne svi u isto vrme, tao da je na stazi bilo max 6-7 motora. Ma divota!!! Motor sam sastavio prekjuče, štapove sam sklopio, stavio u trouglove i od oka zavrnuo kompresiju i rebound. SAG nisam ni gledao. Samo sam u jednoj krivini (za one koji znaju stazu, to je ona desna koja te vraća natrag ka kompleksu, pre kraćeg pravca sa brzom desnom) imao problem i to nakon što je vetar naneo prašinu sa obližnje njive, jebala ih njiva! Posle se očistilo. Inače je mnogo prljavo van putanje ali je preksinoć pala kiša pa je bilo malo bolje nego inače. Nije bilo padova dok sam ja bio tamo a otišao sam 45min pre kraja. Otpale su mi i noge i ruke i sve između nogu i ruku. Vreme nisam merio, ovo mi je prvi izlazak ove godine, nisam hteo da se iskompleksiram.
p.s. nešto sam vežbao juče. Do sada sam spoljno stopalo u krivini držao na nogostupu priljubljenu uz motor. Pakao. Juče sam počeo da se oslanjam petom i da puštam stopalo da zauzme prirodan položaj. 70-ak stepeni u odnosu na motor. Neuporedivo lakše. Trebalo mi je neko vreme da mi pređe u naviku.
Pošto su mi se silikonske nalepnice za držanje butinama za rezervoar iskidale, premazao sam bokove rezervoara sikaflexom. To je to, danas ću da proširim sikaflex zonu ka sredini rezervoara.
@ARES, ko ne dođe u Junu...