Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Pazi, ja sam navijam za jedno 4 - 5 različitih vozača. Plus 5 - 6 u Moto2...
  2. UUh kakvih 5 min. na kraju. Šteta što je Sic zveknuo bilo bi još zanimljivije. Rossi fenomenalan 9. (sekundu i nešto iza Lorenza )što mu je po suvom i maksimum reklo bi se ali ako ga usere sutra pa padne kiša... a oće 100%. Prva četvorica su tu neđe. Mala razlika.
  3. Sic ga je spustio na 37.327 Sic 37:294
  4. Uuu, krenulo je dosta brzo. Biće najbrže do sad do kraja sesije (kažem ja a ne mora da znači). EDIT: izgleda da je počelo da kaplje tu i tamo Edit2: K.A. najbrži Ducaati za sada na 8. mestu Sic spustio ispod 38
  5. Radi se o tome da postoje samo dvojica koji se laktaju a to su Buljaš i njegov klon. Ostali umeju da preteknu i bez toga.
  6. # 1. LUTHI T.--------Interwetten Paddock Moto.........21:43.168 # 2. SOFUOGLU K.-----Technomag-CIP...................+0.048 # 3. MARQUEZ M.------Team CatalunyaCaixa Repsol...........+0.201 # 4. PIRRO M.--------Gresini Racing Moto2......................+0.398 # 5. CORSI S.--------Ioda Racing Project.................+0.552 # 6. TAKAHASHI Y.----Gresini Racing Moto2................+0.591 # 7. AEGERTER D.-----Technomag-CIP.......................+0.694 # 8. SMITH B.--------Tech 3 Racing.......................+0.698 # 9. REDDING S.------Marc VDS Racing Team................+0.734 # 10. WILAIROT R.-----Thai Honda Singha SAG...............+0.782
  7. BRACO, Sofuoglu vodi na 3. slobodnom treningu. Trenutno. edit: vodi i dalje i spušta vreme tu i tamo.
  8. Lorenzu krivo što ga preskaču pa se i on uključio. Pljucnuo po SIC-u. Za sad bez odgovora.
  9. Meni više liči na skateboarding.
  10. Vidi se na snimku kako crevo landara. Ima i neka žica privezana za crevo. Verovatno neki senzor. BTW izgleda da smo se ramena napokon kurtalisali. Ako se ne povampiri. A Tiger Toni, neverovatno 14 mesto. Jedva preko sekunde sporiji od SIC-a. Biće do kraja sezone i neko 10 mesto ako ga ne šutnu u međuvremenu.
  11. Firma koja je do sad organizovala open day za motore na Hungaroringu, Brorganisation, je objavila gašenje operacija i otkazala sve termine koje je do sad najavljivala za 2011. Razlog je pad interesovanja (čitaj: siromaštvo). Nije jasno ko će, i da li će iko, da preuzme ovu operaciju. Nije da je kraj sveta, ostaju Pannoniaring i Euroring koje su manje više samoorganizovane, t.j vlasnici sami organizuju moto dane, a i više su okrenute motorima nego Hungaroring na kom je bogataško trkanje("trkanje") Ferrarijima glavni izvor prihoda. Da li će vlasnici Hngrnga da smanje cene za moto dane ili će ova staza da ostane zatvorena za motocikliste na neko vreme još nije jasno. Ja se nadam da će Jura racing iz Nemačke da me primi na par dana početkom Maja. Cifre su malo veće jer mrski švabo ima para...
  12. Ja sam više zainteresovan za Suter ili KR ili nešto slično.
  13. Jbg, meni je to mnogo bolja strategija nego Suzukijeva, ne povuces se a motor ti nije konkurentan ni u jednoj polovini sezone.
  14. Ovo je druga strana medalje tog brdasceta na Cadwell Parku:
  15. Vreme je da im se pridruzi i J.T.
  16. Pametan čovek! Kad će da ga vrate na Eurosport international?!?!?!
  17. Oćel' ovaj 1198 da visi tamo dok ne postane old-timer?
  18. Kad smo već kod Biaggi-a, ovo su mu dva ubedljivo najbolja rezultata u Assenu na Apriliji a i u SBK generalno. Imao je jedno 3. na GSXR-u a ostalo 10, 12, 5, pad i sl. Prošle godine 6. i 4.
  19. Pazi i Pronto se primio.
  20. Ma lud čovek, ali zna s motorima. Da ga je neko posavetovao da ode do psihijatra...
  21. Ne mogu da verujem da je već 4 puta zveknuo!?! Slina i padavičar! Kladim se da su celu žvaku o povredi ramena izmislili. I ta misteriozna operacija kojom se rešavaju svi problemi, ma daj molim te... išo bre na epilaciju. Edit: nešto nije u redu!! ja sam dobio pluseve za pjuvanje Rossi-a a Jahač minuse za Stoner-a. Biće da "neverland" bratstvo ne prati SBK pa se ni ne kače na forum u vreme SBK trka.
  22. Za onaj napad na Hagin život Biaggi je rekao da je krivica 50/50 da bi mu nakon "sudara" u Portimao-u Chili rekao istu stvar.
  23. Misliš ovako? http://www.youtube.com/watch?hl=en&v=vlB048iWbSs ili ovako?
  24. Za raliku od Rossi-a kog toliko boli rame da ne ume da vozi Ducati. Na Yamahi ga nije toliko bolelo. Slina najobičnija.
  25. Super je počela trka ali se oladilo od pola.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja