Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14054
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Auuu, pa ovo izaziva ozbiljnu zavist. Želim vam lep provod i mngo sreće!!
  2. Kakva budalaština. Pa šta treba da Simonceliju daju prednost od 50 metara na startu zato što je veliki i pravi otpor vazduhu?! To su fizičke karakteistike i ne mogu da budu deo paketa. Neko je pametniji neko je spretniji neko je lakši, ... jebi ga. Trebalo bi onda da ukalkulišu i fizičku snagu jačih i da im otežaju motore koje su im olakšali zbog veće telesne mase, ili da dodaju po 10 sec na ukupno vreme onima što su odrasli sa očevima GP trkačima a ako im je otac još i pobeđivao još po sekundu za svaku pobedu.
  3. Kad će više usrana Dorna da shvati da su napravili sranje sa prenosima i da vrate prava Eurosportu, da danemo dušom?!
  4. Au drugari, razbolećete se od brige!
  5. Jesi li siguran? Šalu na stranu, to su kvalifikacije na mekšim gumama od onih koje će sutra da se koriste. Na "tvrđim" gumam je, po mojoj proceni, oko 6-7 mesta. Ako opet ukrade par pozicija na startu kao prošli put, može da se nada 6 mestu.
  6. 1350
  7. Pa družimo se, čavrljamo takoreći...
  8. Kolko su izašli ovi heblovi?
  9. A od ostalih samo Lorenzo!
  10. Uf! Sad si me potopio.
  11. Ajde da vidimo šta misle stručnjaci! Na kom će mestu Rossi da završi sezonu?! Ja kažem .........6.
  12. ...pa nije samo on poceo trku sa punim rezervoarom i potrosio svo gorivo do kraja !? Setup od motora do motora se razlikuje a Stoner je naveo svoj utisak kao potencijalni problem. Daleko od toga da je bio spor u prvom delu trke ali je naveo da se motor bolje ponašao kada je otišlo malo goriva Da, da, nije samo puka težina u pitanju. Ja sam posle prve sezone osetio da Pesrosa ima dovoljno talenta ali mu fali čvrstine. Ne mislim da je bilo nepopravljivo ali da nije ništa na tom polju uradio je očito. Mislim da njegov odnos sa Puigom ima dosta uticaja na ovu temu. Drži ga kao neko dete. Večito dete. Da li ima vremena da nešto uradi veliko je pitanje. Pre svega mora da se kurtališe tog psihića od menadžera ili šta mu je već.
  13. @BIGNEDA: Sad sam pogledao trku. Pedrosa je pretekao Stonera kad je ovaj izvezao dosta spor krug. Sve vreme dok je vodio Pedrosa nije spustio ispod 56:0. Kad ga je pretekao Stoner je u tom krugu vozio 55:3 a u sledećem 55:8 i do kraja trke oko 56. Mislim da Pedrosa ni jednom nije išao ispod 56 (nisam 100% siguran ali skoro!). Osnovna kockica je da Stoner uspori. Makar na ovoj stazi.
  14. A zar je nako stekao drugačiji utisak? Sem onog jednog što mu je zalepio minus.
  15. U tački 2 si sažeo svu mudrost koja se sabira po forumima diljem sveta. Treba pogledati vremena u trenutku kad je Pedrosa boišao Stonera kao i najbolja vremena jednog i drugog na trci da bi se doneo zaključak zašto je došlo do obilaženja. Oću reći možda je Stoner popustio u par krugova pa ga je Pedrosa stigao - ne tvrdim, treba proveriti. Kad okače trku na motogp.com pogledaću detalj pa ću da ti javim. Čisto da ne gajiš lažnu nadu ako si Pedrosin navijač.
  16. Rossi 7. u Kataru gde je Stoner na Ducatiju pobedio više puta (3?)! Šta li će biti u Jerezu gde se i Stoner mučio sa Ducatiem? A jeste li videli onaj Eliasov pad. Kao po kiši. U životu tako nešto nisam video. Nije pipnuo liniju, nije bilo ulja... t.j. da je bilo nečeg i nekom drugom bi se desilo. Misterija. A RdP-ov pokušaj ubistva kolege. Ladno ga je pogodio motorom u levu šaku. T.j. ako su dobro čuli ovi sa motogp.com udarilo u ručicu kvačila te istom priklještilo Capirossieve prste.
  17. Bridgestone potpisao na još 3 godine, te abrovi o vraćanju na više proizviđača padaju u vodu.
  18. Ti bolje da ne gledaš trke, loše ti utiče na zdravlje.
  19. Kako misliš forsiraju Bradla? Ko?
  20. 1. Stoner 2. Pedrosa 3. Spies
  21. A tek Moto2? Džungla! Ne znam ni za koga da navijam. Moj sin odabrao Bradla. Svidele se detetu boje.
  22. Ne kažem da će Lorenzo da uzme titulu ove godine (a ni da neće) ali da je "uradio svoje"a ima 23 godine i dominirao je u 250, borio se sa Rossijem za titulu dva puta i jednom je uzeo... Zanimalo me kako si to zaključio. Vidim da si na ivici nekakvih teorija zavere - sponzori, američko tržište... t.j. čini mi se da si zaključak doneo na osnovu tri slobodna treninga. Pršle godine je na prvom treningu bio 2. na drugom 5. i startovao je sa 3. Trku je završio na 2. (jer je Stoner pao). Da sumiram, (ako ne gajiš antipatije prema Lorenzu) iz svega što smo u zadjih 3-4 sezone videli za titulu će da se bore on i Stoner a smetaće im Pedrosa, Spies i od pola sezone Rossi. Ovo naravno ukoliko se neko, ne daj bože, ne povredi. I za Stonera su mnogi zaaključivali da je igaro jedno leto i da trt, mrt. Za Haydena to stoji 100%, splet po njega srećnih okolnosti + upornost i to je to. Tad i nikad više. A za Lorenza... Može da se desi da još 2 puta bude šampion i na nekom drugom motoru. Ima još 7-8 godina. Aćime, 1 ili 11?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja