Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Melandri uzeo pol. MotoGP se vozio tamo prošle godine, sakupio je malo iskustva. Izgleda da nisam bio u pravu da će staza da odgovara Ducati-u. Videćemo na trci. 1. Marco Melandri (Yamaha World Superbike Team) Yamaha YZF R1 1'57.634 2. Max Biaggi (Aprilia Alitalia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'57.790 3. Leon Camier (Aprilia Alitalia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'58.279 4. Carlos Checa (Althea Racing) Ducati 1098R 1'58.472 5. Tom Sykes (Kawasaki Racing Team Superbike) Kawasaki ZX-10R 1'58.641 6. Eugene Laverty (Yamaha World Superbike Team) Yamaha YZF R1 1'58.756 7. Joan Lascorz (Kawasaki Racing Team) Kawasaki ZX-10R 1'59.194 8. Ayrton Badovini (BMW Motorrad Italia SBK Team) BMW S1000 RR 1'59.591 9. Noriyuki Haga (PATA Racing Team Aprilia) Aprilia RSV4 Factory 1'58.566 10. Sylvain Guintoli (Team Effenbert-Liberty Racing) Ducati 1098R 1'58.640 11. Michel Fabrizio (Team Suzuki Alstare) Suzuki GSX-R1000 1'58.950 12. Mark Aitchison (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 1'59.680 13. Jakub Smrz (Team Effenbert-Liberty Racing) Ducati 1098R 1'59.355 14. Leon Haslam (BMW Motorrad Motorsport) BMW S1000 RR 1'59.367 15. Maxime Berger (Supersonic Racing Team) Ducati 1098R 1'59.507 16. Troy Corser (BMW Motorrad Motorsport) BMW S1000 RR 1'59.565 17. Ruben Xaus (Castrol Honda) Honda CBR1000RR 2'00.432 18. Chris Vermeulen (Kawasaki Racing Team) Kawasaki ZX-10R 2'00.507 19. Roberto Rolfo (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 2'00.678 20. Lorenzo Lanzi (BMW Motorrad Italia SBK Team) BMW S1000 RR 2'00.776
  2. Mogao bi Carlosu da se pokvari motor par puta inače ode prvenstvo u q. Ova staza mi deluje ko rođena za Ducati. Ako ih i ovde odere ...
  3. Pedrosa danas ponovo operisan: http://www.motogp.com/en/news/2011/Pedrosa+receives+further+surgery+to+collarbone+injury
  4. Ne mrdaj ti nigde, donosi ti Zoki adaptere za GSXR klešta.
  5. Dobio mail: "Sorry, no free places!" Prijavio sam se za race vikend (24, 25. i 26. Jun), nije u organizaciji Hungaroringa pa se ne vidi na njihovom sajtu. Organizuje mrski Švabo. Preskočio sam nekoliko motoros napok ove godine pa sam rešio da nadoknadim.
  6. Vidimo se na stazi.
  7. Ovo je od Petka sa IOM-: http://www.youtube.com/watch?v=WGcS8YD9fpw&feature=player_embeddedh
  8. Rossi u SBK, Abraham u Marlboro Ducati!!
  9. Al ga je krenulo ove godine!?! Od lošeg ka gorem. Bar će čiča Cheka da se okiti tiulom. Pu, pu...
  10. Ma to je loša karma. Navikava se na nešto što neće voziti, tim ladi jaja u međuvremenu, samo pravi sebi problem bez razloga. Drugo su ovi iz "nižih" kategorija ili drugih serija - ukoliko nisu u borbi za titulu.
  11. Jučerašnji dan pomeren za danas zbog kiše. Počeli su SSP2 trku ali je Amor pao na nekoj vodici pa su prekinuli. Pre trke četvorica veličanstvenih nisu ni hteli da voze, a kad je trka prekinuta bili su u fazonu: "pa jesmo vam odmah rekli...". McGuinness je pogotovu bio napet jer je startovao prvi. Pre prekida se kretao oko 10-og mesta. U trenutuku prekida M. Dunlop vodio sa dosta prednosti. Ko do sad to nije uradio obavezno nek obavi operacije iz posta br. 2 u ovoj temi(Cyber0167) i pogleda izveštaj sa današnjih trka u 22h na ITV4. NA programu su SSP2, prikoličari i "zero emission".
  12. Jel ti rastavljen motor i dalje? Ajde slikaj jednom slicno kao ove dve sto sam citirao samo malo vise od pozadi. Ocu reci, vise iz "suvozacevog ugla" pa ako se niko ovde ne javi da postavimo pitanje na nekom specijalizovanom stranom forumu. Znace neki Englez ili mrski Schwabo 100%
  13. Proveri i "sag".
  14. Pa ima i aerodrom na ostrvu.
  15. Ovde kace sve higlights-e: http://www.itv.com/itvplayer/video/?Filter=245090
  16. Ma blesavi klinac. Ali... dok se ukopavao opravdanjima tresla mu se brada - na ivici suza, ne možeš da se ne saosećaš. Na kraju je dodao: ako su ovo pravila od sada ću da pazim! Valjda je hteo nešto pametno da doda za kraj.
  17. Jesu!
  18. Sad sam pogledao Zarco-v interview na motogp.com. Da skratim dugačku kuknjavu: "morao sam da upotrebim lakat zato što je njegov motor brži i ne mogu drugačije da ga pobedim". A onda ne budem lenj i pogledam snimak, izlaze na pravac, Terol na ivičnjaku (crveno belom), Zarco počinje da skreće u njega, prelazi na ivičnjak i počinje laktom da ga gura dok ga nije izgurao na travu. A iz interview-a smo saznali da je to jedini način da ga pretekne pošto mu je motor sporiji. Ako je sporost motora opravdanja za izguravanje na travu pri brzini od 150 i možda više na sat, ne bi li onda udarac nogom da se odbrani od lakta bio legitiman odgovor od strane Terola? Ili pritiskanje kvačila na Zarco-vom motoru, ili pritiskanje kill switcha? Ili možda pesnica u glavu. Muški sport jebi ga, nije balet. "His bike is faster... I help me with my elbow to keep my position... because if not I was second... and I want this victory" je doslovno izgovorio u svoju odbranu Johan Zarco. Makar je pošten!
  19. Kvalitetni komentaori su od presudnog značaja. Ako gledate preko net-a na nekom svahiliju ili na Sport Klubu slušate ona dva #$%&/ila, i najzanimljivija trka može da vam presedne. Ako pak nekoliko veoma upućenih i pristojnih ljudi prenosi trku i ovakva ko današnja bude zanimljiva.
  20. Nisam čuo početak rečenice ali mislim da je Nick Harris sa motogp.com upravo rekao da je Julian Simon-u pukla kost u nozi na dva mesta. Treba da se poveri.
  21. A jesi video kako je Sofuoglua stigao motor na kraju performansa? Edwards hteo da vozi, lekarska komisija mu nije dala!
  22. Uh, kakvi padovi u Moto2!! Prvo ono sa Luthi-em pa onda onaj Turčinov pokušaj ubistva... Dobro je da su živi sva četvorica.
  23. Pa čak su i iz Zarkovog tima prokomentraisali " move was to hard", a sudije su ti kao i uvek, proklet ako reaguje - proklet ako ne reaguje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja