Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14056
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Alex Hofmann ‏ @Alex_66 Our latest News here from Valencia are really making hope. Can't 1000 % confirm but with a bit of luck Joan will be able to use his hands ! Alex Hofmann: Najnovije vesti iz Valencie bude nadu. Ne mogu da potvrdim 1000% ali uz malo sreće Joan će biti u stanju da koristi ruke!
  2. Ne mislim da treba da ga kazne... treba svi da ga mrzimo ma ja sam popizdeo na odjebavanje u tom razgovoru sa Luthi-em. Ko kad te iseče s kolima pa ti kroz osmeh kaže "nisam te video" još mu na kraju kaže "thank you"... pravi mali PR pederko.
  3. Sad sam pogledao dva videa na motogp.com. Na jednom Luthi i Marquez razgovaraju o onom zaletanju u Luthi-a u poslednjem krugu gde Marquez kaže da mu je pobegao zadnji točak na kočenju a na drugom prikazuju sam incident gde se lepo vidi da se zaleće u njega pa tek onda počinje da koči. Nije što ga je pederski nepotrebno izgurao nego još i laže kao da su gledaoci slepi pa ne vide šta se desilo. Od sad mu želim mnogo kvarova i neuspeha!
  4. I Nenad_dj može slobodno da uplati pošto ja ne mogu da dođem.
  5. Mnogi žale zbog mnogih padova...
  6. http://www.worldsbk.com/en/news/5-sbk-news/12649-joan-lascorz-weekend-update.html
  7. Mislim da je verzija u kojoj Rossi ne može da se prilagodi novom motoru preterano pojednostavljenje. Oni su, da bi prilagodili motor Rossi-u, napravili po sve novu spravu kojoj možda niko ne može da se prilagodi. Možda je to to - slepa ulica. Ukoliko je tako, imajući u vidu ograničene kapacitete Ducati-a, za Rossi-a u Ducati-u nema vremena i možda je to počeo da shvata i možda je zato popizdeo. Opet.. Katar je posebna situacija, vozi se noću po hladnijem asfaltu... olakšavajuća okolnost je što se, i pored mitomanskog pristupa Rossi-u, više ni ne očekuje titula već je par pobeda (sada bi već i par borbi za prvo mesto zadovoljilo) dovoljno da spasi celu sezonu i njegov i Ducati-ev obraz. If I were a betting man... 50 evra da neće ni jednom da pobedi po suvom, 25 da neće ni jednom da pobedi, 25 da neće da ima više od tri podijuma po suvom, 15 da neće ni jedan podijum da ulovi, Ukoliko bi neko prihvatio jednu od ponuđenih opklada i ja dobio, dobitak bih dao u dobrotvorne svrhe.
  8. A Rossi? Nije mi jasno čemu panika. Vremena su mu bila u rangu grupe ispred. Da nije izleteo možda/verovatno bi bio ispred Haydena... Valjda je očekivao čudo, šta li. Dugo je pod pritiskom, krenulo da šišti na sve strane. Lucchinelli je danas rekao da se Rossi "Biaggi-zirao". Rossi si sta Biaggizzando Bolje mu je da padne sledeći put nego da ne bude u prvih 5, ima da ga rastrgnu. Na ranjenog lava i zecu se diže.
  9. Svi cekaju neko saopstenje koje ce da razjasni situaciju. Ja se i dalje nadam da momak nece da ostane nepokretan!
  10. Da li je moguce da neko ko voli trke ne bi voleo da gleda trku ili dve u trajanju od dva sata?!? Uzgred... Infront i Dorna su u vlasnistvu iste firme.
  11. CRU misli da Rossi nije u problemu nego da vezba za kraj trke na potrosenim gumama.
  12. Ispravak za Rossi-a , meke gume. CRU i LOR takodje na meksim...
  13. Informacije iz pit lane-a preko twittera: Stoner nije koristio mekanu gumu veceras... mislim da je ni Rossi.nije koristio.
  14. A Spies? Nisam gledao fp3, jel mu se nesto desilo?
  15. Ne. Nekako mi se cini da se skida sa bjb pa ne bih da ga peckam.
  16. Ovaj ih opet odra!! Edwards ispred RDP-a!!!
  17. Bolujem kod majke u stanu i jebem se sa smart phone-om. Inace je sve OK : ) Sto je Puig na stakama?
  18. kad se bude postavio limitator na 14500 i max brzine ce da se smanje za 30 - 40 km
  19. Nema zvanicnih daopstenja, Biaggi twittovao da "nije dobro"...
  20. Ceka se da spadne otok od operacije pa da se proceni kolika je steta na kicmenoj mozdini.
  21. Nije uopšte tajna...
  22. Počelo pre mesec dana na Philip Island-u
  23. Pa jedino neka povreda ili šta slično nepredvidivo. A realno gledano Pedrosa je najotvoreniji prema povredama tako da mu i u toj podeli statistika ne ide na ruku. Stoner i Lorenzo za titulu, Pedrosa za najboljeg vozača koji nikad nije osvojio prvenstvo. A i tu su mu slabe šanse pored Mamole i Biaggi-a.
  24. O čemu ti pričaš, leba ti? To je bilo pre 6 godina i ništa od tad nije uradio. Po toj logici bi Alex Criville trebalo i dalje da vozi jer je Španac. Doći će Marquez a Pedrosi nogu u guzicu. Gde će Stoner da ide zavisi malo i od Stoner-a. CEO Honde je valjda debil pa će da otpusti Stoner-a zato što je Pedrosa simpatičan generalnom sponzoru. A i veza sa Juan Carlos-om nije neka... Pedrosa je Katalonac.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja