Jump to content

Moto Zajednica

Mali Ika

Članovi
  • Broj tema i poruka

    278
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mali Ika

  1. MM imao problem sa spustanjem motocikla za start, spasio ga Raul izgleda. Raul startuje sa poslednje pozicije.
  2. Nismo ni krenuli, Raul Fernandez ima problem.. Izgleda da mu se ugasio motor, teraju ga da krece iz Pit lane-a. Bice krug kraca trka verovatno
  3. Martinator zvani sprint nije bio ni ugrozen u trci, Binder izasao na drugo na pocetku i tu i ostao. Aleix posle borbe na trecem. Marquez bio u bici za 3, napravio gresku zavrsio na 5 mestu. Acosta solidna 8 pozicija, prva trka i prvi poeni.
  4. MotoGP 2024 - GP of Qatar 2024 live stream - Formula1 Streams Links F1STREAMLINKS.ORG Watch MotoGP 2024 - GP of Qatar 2024 live streaming online for free on Formula1 Streams Links Stream na Engleskom ako neko nema SK.
  5. Gledao sam danas, dok je bio u pitu pustali su ovaj snimak i onda kadar na njega a on se smeje.. Bice on ozbiljna pretnja
  6. Mali Ika

    Lidl kaciga

    Ja sam prosle godine uzeo u Lidlu kao drugu kacigu, da imam kada vozim nekog. Ima 22.05 homologaciju, tako da je ova bolja vec zbog toga. Ja sam dobio pinlock uz kacigu, ali sam par dana kasnije video da ljudi dodju i uzmu samo pinlock iz kutije dok kao probaju kacigu, i iznesu ga za svoju tako da treba proveriti lepo pre kupovine, ukoliko dolazi pinlock uz ovu. Osim toga, kaciga je po mom misljenju losa. Jastucici su uzasni, skripi, vizir kad se otvori grebe kacigu... Ima dosta mana ali i svoju upotrebu. Za nekoga ko ne moze da priusti kvalitetnije svakako je bolje nego bez nje.
  7. 1. 89 2. 20 3. 49 Malo da prosaram
  8. Mozda Quartararo predje kod njih, ako yamaha ne pokaze napredak kakav on zahteva.
  9. To je izgovor, dosta mi je ovih 250cc vise
  10. Ej bre ljudi, i ja jurim fejzera! Mada ja gadjam S2 sa ABS-om, i bitno mi je da ima kofer jer je to jedan od glavnih razloga sto menjam Ninju..
  11. Kakvo je trenutno stanje verujem da kad oni kucnu na ne mozes da ne otvoris..
  12. Hvala na odgovorima, nikad se ne bih setio sam ovoga.
  13. Tako mi rece covek u jednoj radnji za auto delove, da kociono ulje nagriza gumu pa da mora silikonsko
  14. Da li neko sa Novog Beograda ima silikonsko crevo debljine 5mm? Hteo bih da pozajmim jer nigde nisam nasao da kupim (samo online gde je dostava 3 puta skuplja od samog creva), treba mi za menjanje kocione tecnosti.
  15. Kad se odlucis javi, rado bih kupio od nekog sa foruma
  16. Nije moj motor, samo mi je iskocio video u preporucene na YouTube pa sam okacio ovde ne znajuci da li je kolega na forumu, tako da sva pitanja prosledjujem kolegi @estel
  17. Prvi klip na nasem prostoru, ne znam da li je gospodin sa foruma, ako jeste izvinjavam se sto sam pre njega objavio ovde.
  18. Posalji oglas u private pa cu da razmislim, mada nista ne obecavam
  19. Ide lepse vreme a sa njima i lepse cene.
  20. Rado bih ja, ali mislim da je prevelik skok sa 250cc na 780cc. Jos par godina pa mozemo da se dogovaramo
  21. Cena mu je niza od konkurencije, kaze kupljen nov kod nas. Ima li neko neke informacije? Yamaha fazer S2 600 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha fazer S2 600, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 53000 km, Beograd. Cena 3.800 € - Motori - Polovni Automobili
  22. Zdravo ljudi, Yamaha mi je oduvek bila u srcu, i sad merkam FZ6 kao drugi motor. Zanima me da li je to dobra odluka ili ipak uzeti nesto slabije? Gledam FZ6 i V Stroma 650 najvise za sad. Cini mi se da je Yamaha zanimljivija i sa boljim kocnicama, ali je Strom vise za putovanja, kojih tesko da ce biti na duze od 2-3 dana, za sta smatram da je ovo dovoljno udobno. Uglavnom bi to bila gradska voznja kroz BG guzve. Bacio sam oko na ovaj primerak Yamaha fazer S2 600 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha fazer S2 600, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 53000 km, Beograd. Cena 3.800 € - Motori -... Zanima me na sta treba obratiti paznju, sta proveriti koliko se to moze uciniti na licu mesta? Hteo sam da listam temu ali ima 115 strana pa bih voleo da izbegnem to koliko god je moguce. Hvala unapred na odgovorima.
  23. Evo i Madjara, ko se razume znacice mu video jer su ga skroz rasklopili. Koliko sam shvatio iz komentara, iznenadjeni su kvalitetom.
  24. Evo i video koji se razume, dok ne pocnu i kod nas recenzije.
  25. Zdravo svima. Prodajem dve jakne, linkovi ka oglasima: IXS: Kozna moto jakna IXS - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Kozna moto jakna, velicina 52. Poseduje stitnike na laktovima i ramenima, a moguce je dodati i stitnik za ledja. Ima mesh sa unutrasnje strane rukava, podasavanje na rukavima i struku... Malo mi je velika pa je zato prodajem. Held: Moto jakna Held Smoke - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Moto jakna za hladni i prelazni period, M velicina. Vodootporna sa mogucnoscu dodavanja termo postave. Poseduje stitnike na laktovima i ramenima, a moguce je dodati i stitnik za ledja... Nije bas pogodna za toplije dane, uzeo bih neku koja bi mi ispunila i te potrebe. Sto se dimenzija tice, za Held je 50/M, ima slika na oglasu za preporucene gabarite, a IXS je malo veca tj. 52.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja