Jump to content

Moto Zajednica

Mali Ika

Članovi
  • Broj tema i poruka

    278
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mali Ika

  1. Prodat, moze lock
  2. Pozdrav ljudi, drug prodaje motor u odlicnom stanju ali mu skuplja prasinu pa je odlucio da je glupo da propada tako motor. Kupio ga je u januaru i od tad je presao oko 300km. Honda CBF600SA A2 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda CBF600SA A2, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 25509 km, Novi Beograd. Cena 3.100 € - Motori - Polovni Automobili Motor je u odlicnom stanju, od kad ga je kupio menjao je akumulator, svecice i ocistio agregat skroz.
  3. Ja se samo nadam da cemo opet Quartarara videti na konkurentnom motoru, greota da propada talenat ovako. Opet, da je meni neko ponudio 12 milki godisnje tesko da bih prelomio na drugu stranu
  4. Sve je to dzabe bez vozaca koji to moze da iskoristi. Marquez je morao da promeni stil kojim vozi da bi mogao da iskoristi mogucnost koju mu aero paket pruza. Opet je sve na vozacu ali ono sto mene najvise nervira je uticaj aero paketa na vozaca iza tebe. Isto kao i u formuli, prljavi vasduh koji se stvara onemogucava preticanje, i jedini nacin za preticanje je da kasnije kocis od nekog, ali ako i on koci kasno koliko i ti, nemas nacin da ga obidjes
  5. Ovde mozete pogledati mnoge zackoljice koje donosi aero, nije sve tako crno na belo. Svaki vozac je drugacije gradje i mora posebno da se koriguje sve prema njemu. Takodje vozac mora da se pozicionira dobro kako bi pomogao pri stvaranju cuvenog downforce-a. Nakon svega toga opet bih voleo da nema aero paketa ali sta je tu je.
  6. Kako god je tebi lakse
  7. Ja sam primetio da kad u kola sipam na Nis-u, bude mi 0.4-0.5 veca potrosnja nego kada sipam na OMW-u, za koji imam karticu. Svi se kunu u Nis pumpe a ja njih izbegavam bas zbog ovoga.
  8. Svaka cast, +3s laganih. Kvartararo iznenadio, pretekao Banjaju u poslednjem sektoru
  9. Skratio stazu
  10. MotoGP™ (@motogp) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 71K likes, 399 comments - motogp on August 16, 2024: "Not even a FAST crash at T4 after a T2 tumble could shake him Great to see @37pedroacosta is all OK after his most...
  11. Zanima me da li i Jorge ima pristup podacima kao Peko https://www.instagram.com/reel/C-m8aGuIAQG/?igsh=cmJnN3VobG5wb2U1
  12. Vec se koskaju, bice zanimljivo pratiti sledecu sezonu i van staze https://www.instagram.com/reel/C-OBnZUsJR2/?igsh=MTg1MXk2aGE5eTV5Mg==
  13. https://www.instagram.com/p/C9mpQ0EMOgY/?igsh=MWtkZW1hZ24wOGd4ZQ==
  14. Jedan poznanik je ucestvovao, za sada je u teskom stanju MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 1,674 likes, 189 comments - moj_beo_grad_ on July 11, 2024: "“Kod pizza plus na Vidikovcu udes auto i dva...
  15. Ljudi ga ne vole zbog izjava i karaktera, ne zbog toga kako vozi
  16. Malo je gruba rec to stoji, ali mislim sa ce ovo da ga slomi
  17. Martin sramotno, Marquez kapa dole
  18. Brate moj, to ti je zavrseno
  19. Morbidelli se vraca na Yamahu izgleda. Svi skocili na Millera pa se sakrio od svega
  20. Ja na kill switch gasim uvece kada treba da uteram motor u garazu da mi ostane svetlo dok ga parkiram, inace uvek na kljuc
  21. Nema smisla sad ulaziti svakako, mnogo im je logicnije da spremaju motor za promenu pravila
  22. Mozda ubedi BMW da udju u GP
  23. U kini ce ih sigurno kupovati. Tamo se retko voze evropski brendovi, nemaju oni problem da kupe kineza
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja