Jump to content

Moto Zajednica

Mali Ika

Članovi
  • Broj tema i poruka

    278
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mali Ika

  1. Ako ovaj zapne, bice dosadna cela sezona. Ima da pitamo ko ce biti drugi
  2. Fabio kaze da je imao problema sa podozanjem prednjeg tocka i da se dosta igrao sa elektronikom. Od sutra se fokusira na pripremu za vikend
  3. Mislim da ova vremena za yamahu znace dosta, jer se Quartararo zalio da im treba poboljsanja u tim brzim krugovima kako bi imao sansu da se bori za prve startne redove, jer je preticanje samo po sebi tesko pa je velika prednost imati pojedinacne brze krugove, konstantnost se uci
  4. Quartararo opet bolji od obojice, samo da mu dodje kompetentna masina u ruke
  5. Ovo izgleda kao SVT sa vecim rezervoarom i manjim agregatom
  6. Da ne otvaram novu temu samo zbog ovog
  7. Taman se otarasili dva dukatija kad ono medjutim..
  8. 11 padova u proseku po vozacu, zaeban je to posao..
  9. Moram da priznam da mi je Bagnaia mnogo popravio utisak. Nisam ga voleo zbog izjava u vezi sa privatnim timovima, ali poraz je prihvatio junacki. U intervjuu nakon trke je odbio da prica bilo sta, samo je Martinu izjavio postovanje, rekao da je zasluzeno sampion i zahvalio se timu.
  10. E nek je sa srećom broj 1 u apriliji, da im ga metne i sledece sezone
  11. Ajmo i sutra ovako, gumu ispod jastuka da drzi. Treba mu top 9 za titulu
  12. Ovako sam i ja pao jednom, moglo bi se reci da sam vozio kao sampion
  13. Martin neka ide iza Peka i to je to, nadam se da nece rizikovati.
  14. Ajmo koje su prve procene, sta ce da uradi starkelja
  15. Svaka cast Bagnai, odbranio se od napada i sampionski do cilja. Martinu je Marquez pomogao na ovaj ili onaj nacin, moze biti zadovoljan. Acosta se izvukao, ali mora jos da uci. Krivo mi za Quartarara, konacno imao priliku da vozi i skine ga Franco.
  16. Pise zasluzio je, u smislu i prosle i ove godine vozi sampionski, a ne da je bio sampion. Ali vidim da ne vredi nista pisati ovde, odma se sve licno shvata.
  17. Samo da ne popije kaznu za sutra, sve ostalo je okej. Ako mu daju sad +3s bice 18 poena razlike, opet jako dobro. Doduse sumnjam da ce biti kazne za sutra, takve stvari su rezervisane za ugrozavanje drugih, ovako je "samo" dosao do bolje pozicije koja moze biti oduzeta sa 3s kazne. Mimo svega nadam se sa ce otici u Apriliju sa brojem 1, zasluzuje da bude sampion dve godine zaredom, nadam se da ce to i postati jer sumnjam da ce Aprilija napredovati dovoljno da bi se borio i sledece godine, a treba i da se navikne na nov motor. Mislim da mu je ovo prava sansa.
  18. Held Smoke moto jakna - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Vodootporna jakna sa mogucnoscu dodavanja termo postave, M velicina. Poseduje stitnike na laktovima, ramenima i lvl 2 protektor za ledja. Ima reflektujuce detalje na grudima... IXS Kozna moto jakna - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Kozna moto jakna, velicina 52. Poseduje stitnike na laktovima i ramenima, a moguce je dodati i stitnik za ledja. Ima mesh sa unutrasnje strane rukava, podasavanje na rukavima i struku... Da obnovim malo, nisam dugo. Held odlicna za ovo vreme, vodootporna i topla.
  19. Martin procentualno bolji od svih u sprintu
  20. Mnogo se ljudi danas vredjaju u tudje ime
  21. Ostao je bez goriva pa je morao da popusti gas. Steta, mada nista nema od tih bodova. U glavi je 5, skupljaju informacije kako da poboljsaju motor pa dogodine nazad na vrh
  22. Nisu nove, samo pre nisu bile aktivne zbog radova u ulicama. Od kad su krenuli da rade autobusku stanicu kamera u Jurija Gagarina je iskljucena, sada ih pale opet. Tako je i za ostale
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja