Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7942
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. vozio sam jednom prilikom stari XT 600Z Tenere, i motor me odusevio iako nisam enduras, mada sve vise i vise pocinjem da ih shvatam i cenim, jedina zamerka su vibracije sto je i karakteristicno za jednocilindrase
  2. u jeee ovo je dzabana, meni pre 3 godine lik samo za onu donju plasiku trazio 60eur
  3. hehe, mi smo imali ruski "Lomo Smena 8" ,s njim su slikane prve porodicne slike i on je negde nestao, bio zaturen , izgubio se ko zna ali kad am ja vec poceo da vozikam motorcice uvek sam se ogrebao od nekog za fotku sa 12 sam vozio biciklu sa 15 sam dobio svoj prvi motorcic Tomos Automatic 3M ('81) sa 17 sam menjao taj Tomos za MZ 125 ES ('75) a ostalo je vec istorija
  4. ona naked i X verzija mi se svidja, zbog kubikaze upada u klasu do 500ccm pa je samim tim jeftinija registracija, a i za neku realnu upotrebu 500ccm i 50ks je sasvim dovoljno
  5. pozdrav kolega motoras
  6. klasicni kompleksas, ne vredi gubiti vreme na njih... ti ljudi vise uzivaju kad ih neko pogleda i cuje, nego u samoj voznji motora
  7. nemogu opisati koliko vam zavidim, svaka cast, slike su prelepe
  8. zna li neko gde u NS mogu da se kupe roleri br. 47??

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. u2020bullet

      u2020bullet

      Mislim da ima u jednoj od radnji u bazaaru. Znam kada sam ja trazio da su im ostali samo tako veliki brojevi.

    3. Disko Nindža

      Disko Nindža

      mozes da saznas kako se tacno zove radnja, da nadjem na netu, zbog telefona

    4. BajkerkaSu

      BajkerkaSu

      jos uvek nisi nasao rolere za svoje nogetine? :D

  9. mislim da su isti agregati osim sto S ima uljani hladnjak za razliku od N
  10. pozdrav kolega zemljak
  11. kontam verovatno da bi mogla neka torba (ili torbica) da se prikaci na sipku, posto na rezervoar nemoze
  12. menjaj majstora
  13. Gde si nasao ovu informaciju? hehe, i ja se pitam
  14. pa kad stavi masku od R1 izgledace ko 2005
  15. kolega, potkrala se jedna greska u godistu, verovatno si mislio na Hondu CB 500 koja se proizvodila 1993-2003 jedini stariji modeli CB 500 od ovog su iz 70-ih godina ,model T sa 2 cilindra ili Four, uglavnom CB 500 80 i neko godiste ne postoji, bar koliko ja znam
  16. moguce da je spaner razvodnog lanca
  17. ti sto su ti rekli da se Kawasakiji vise kvare, od njih nemoj da trazis savete jer nemaju pojma, BILO koji motor koji je samo ganjan i nije redovno odrzavan ce da rikne, bio on Kawasaki Honda Suzuki ili Ducati... Nemoj da ti godiste motora bude presudno u kupovini, ako je motor dobar ocuvan, kupi ga, prosto
  18. kupis ovaj moj od mene i miran si, 400ccm 60KS, nije previse spor, nije previse brz, taman kako treba i jos ti ostane 1000eura u dzepu, sta ces bolje
  19. Honda ko Honda kvalitet na visokom nivou, sve zavisi kako jeodrzavana, nije bas preterano slicna sa CB500, CB 450 ima 6 ventila, 360° radilicu, pa ima skroz drugaciji zvuk, pravljena je izkljucivo za Evropsko trziste potrosnja nebi trebala da bude vise od 4-5 litara na 100km, mozda gume budu problemcic, malo ih je teze naci jer su 18-ke ako je masina zdrava vredi uzeti za te pare, vec za eMZejce skoro traze toliko, a ovo je ipak mnogo kulturniji motor
  20. brutalna je kaciga skrozz, ali cena je da se useres
  21. Nabudzena 636 ne, Ninja 650R je isto sto i ER-6F ,ima dva naziva za razlicita trzista, kod nas je predstavljen kako ER-6F
  22. Ninja 400R je indenticna kao Ninja 650R (kod nas ER-6F)
  23. nekontam zasto svi stalno povecavaju zapreminu svojih motora ako neko hoce jace od Z750 uzece Z1000 i gotovo, kako su krenuli ovako ce jednog dana svi motori biti 5000ccm
  24. RC-36 se proizvodio u dve verzije prva od 1991 do 1993, druga od 1994 do 1997, koliko znam masine su ostale iste sa sitnim izmenama a najvise promena su pretrpele plastike i tockovi p.s. ima tema za ljubitelje VFR-VTR motora http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/76830-vfrvtr-tema-za-vlasnike-i-ljubitelje/page__p__1230740__fromsearch__1#entry1230740
  25. a ima nas sve vise i vise pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja