Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Zato sto oglase pisu kojekakvi buzdovani koji nemaju pojima ni sta voze a kamoli koliko to konja ima
  2. javi se clanu "Seba" sa foruma, radi fantasticne nosace i sve ostalo
  3. Ko zna koliko si ga vozio na 3 cilindra, to sigurno nije ni malo prijalo cilindru i klipu...
  4. Gornji deo stapova treba da je ravan sa plocom koja nosi volan, moze ovako da se vozi, ALI sa ovom radnjom priblizavas cizmu viljuske ka trokutu, i smanjujes mu prostor za gibanje, moze se desiti da udare u trokut pri jakom kocenju, ili pri prelasku prepreke, rupe, lezeci policajac, ivicnjak
  5. Jbg, menjaj majstora, ali bar nije puno love izislo
  6. ima specijalni sprej da se kupi da se isprska po sundjeru
  7. Sve je extra odradjeno ko fabrika, jedino se po sedistima vidi da je budzevina, jednom kad budes imao kinte odneses nekom da ti lepo uradi sundjere i presvuce, i to je to
  8. Jel ovo neko vredjanje? A i Lorenzov bracni drug ga je ispalio, ovaj mu pruzi ruku a Marqez ga iskulirao Ai svakako rispekt za 99, odvozao je maximalno, jedino mi zao Vinalesa, zesce se ispalio na startu
  9. A da li se bukvalno samo felna menja, i sve ostalo pasuje? Polozaj diskova i rupe na diskovima pasuju? Blatobran ne kaci gumu? 1 inch je u sustini jako malo, ne bude mnogo vislji, a to kontam opet moze da se kompenzuje nizim profilom gume.
  10. Sta reci, fantasticno je, vredelo je iscekati ta 2 lepa dana
  11. Cak i ovako poluzavrsen, Kawasaki je najlepsi
  12. Meni je na Heidenau K63-64 putnim gumama bilo 5mm dubina
  13. Pored Rossija navijam standardno na Suzukiste, i nadam se da ce marsal Tito Rabat da se lepo snadje u kraljevskoj klasi
  14. Ako je komad 15eur to onda teeesko da je original K&N, oni su bar 4,5x skuplji, kupis lepo original fabricki filter, to kosta 15-ak eura, i miran si narednih 10-15.000 km zavisno od servisnog intervala za GPZ, i menjaj majstora definitivno
  15. Batali to, em su skupi, em ne dobijas nista s njima osim ako ne uradis i dizne u karburatorima i da ih prestelujes itd... sve u svemu bacanje para, jedino vredi uzeti ako mislis zadrzavati motor duze vreme, jer su ti filteri neunistivi, operes ga , vratis nazad i vozi, to je jedina prednost. Jednostavnije ti je da uzmes originalni papirni. A neke no-name bilo kakve pecurke to ni slucajno ne stavljaj, ili ORIGINAL K&N, ili original fabricki, nista drugo.
  16. Definitivno ti je power ventil zeznut, sve ukazuje na to
  17. Dobro nam dosao komsija
  18. bolje je ostavi sebi, da imas ako slucajno zatreba za sledeci put da proveris, 200din i nije neka lova, burek i jogurt... moja 2 centa
  19. Nije bitno koliki je covek i koliki je motor, bitno je kako se covek oseca kad sedne na motor, ako je osecaj dobar onda tu nema dileme
  20. To smo mi i hteli, ono je samo bila navlakusa
  21. Video sam prosle godine jednu ovakvu u Subotici, lepa spravica (y)
  22. Ja bas nesto nisam lud za Noletom, postujem njegove uspehe ALI, za mene su legende: Djordjevic, Paspalj, Divac, Bodiroga, Mihajlovic, , Pancev, braca Grbici, Mester...
  23. Nista strasno, otisao ti semering koji kosta par stotina dinara, veca je zajebancija zameniti ga
  24. Dobro nam dosao
  25. Najjeftinija varijanta je da prodas taj motor, i kupis neki noviji 125ccm sa anlaserom, ima ih gomila za male pare
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja