Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. I ja sam naucio da vozim bajs pre nego sto sam naucio tablicu mnozenja, da budem iskren, nikad je nisam ni znao, celu
  2. Prosto, jedino logicno objasnjene je: Ili je taj tvoj MZ125 ipak bio krs neopevani, ili je taj drugar nesto budzio BT, posto nema sanse da BeTejac obidje eMZejca 125-icu max brzina za fabricki MZ 125 ES, TS, ETZ je 100kmh , a za BT 50 je 80kmh
  3. Veruj mi jeste, bar u mom slucaju. Pa zar nije bolje kad strpas kacigu pod sediste i odes boli te tuki, opusteno kuliras, nego da je ostavis obesenu na volanu na izvolt'e i nerviras se da li ce biti tamo kad se vratis, ili moras da se drkas da montiras nosace i vukaris ruznu kofercinu da bi stavio kacigu u njega. Da ne govorim o tome sta sve korisno mozes i treba da imas u prtljazniku pored prve pomoci, Dok sam imao CB500 koja ima 5x veci prtljaznik od CBR-a mnogo mi je bilo lakse jer sam uvek sa imao u motoru te neke sitnice koje puno znace, lanac za zakljucavanje kacige, mrezu, fluorescentni prsluk, komplet za cepovanje, mali fabricki alat, rezerne sijalice, i po potrebi sam strpao duge deblje rukavice za slucajeve kad se kasno uvece vracam kuci kad je hladnije.
  4. Wooow cak dve kacige pod sedistem san snova svakog vozaca CBR-a pod cije sediste jedva stane prva pomoc
  5. I ja sam nasao podatke u Britanskom "Haynes" manualu za moju bivsu Hondu CB500 isto kaze 10.000km interval zamene ulja, ali sam ipak menjao na 6000km kao i na svakom prethodnom motoru, 'bem li ga ne moze da skodi.
  6. Mozda nebi neki ultra sportski auto, ali ovu nabudzenu limuzinu bi sigurno
  7. @Šumadinac Okrenute su unutra naravno, sto mi je totalno nebitno, bitno je da ne narusava previse izgled, iz nekih uglova se ni ne vidi, a i ovako je nalepnica zasticena posto je iznutra i ne moze da se osteti od insekata, kamencica itd evo slike
  8. Ja lepim sa desne unutrasnje strane vizira, i samo picim jednu preko druge na isto mesto, uskoro ce i cetvrta Smorim se kad vidim da ljudi lepe spolja na vizir ili masku, i ne skidaju stare vec ih redjaju jednu pored druge
  9. I tamo bi ga pokidao
  10. E jbg, bolje onda da nisu dolazili sad vec kad otopli, bila bi to lepa voznjica, nije to to kad se ide kolima
  11. Njima je prolece vec cim temperatura predje u plus, Rusi su to, hladnoca im nije problem, a sigurno su poneli antifriz u vidu vodke
  12. To je tvoja prednost, manjak konkurencije, iskoristi to
  13. Siroma nikad nije ni imao sanse
  14. Ne verujem da je iko od ozbiljnih ljudi sto rade testove na YT odma poceo sa novim motorima, ko je lud da im da, kad niko ne zna ko su, za to treba vremena, ne moze reputacija da se izgradi za kratko vreme
  15. U kom mestu ste odseli?
  16. Meni je to san snova, da ne moram da nosim devojku, vec da vozimo zajedno motore Mada lepa je i voznja u dvoje, ima tu nesto
  17. Nije svrha testa samo nahvaliti motor, vec predstaviti ga onako kakav jeste, i mane i prednosti, uz naravno, licni komentar
  18. Nije nista, vec su 1300ccm, a kod nas se to izbegava zbog cene registracije Odrzavanje je kao i kod svakog klasicnog cetvorocilindrasa, ni skuplje ni jeftinije
  19. Javi se Joski sa foruma, pola foruma vozi s njegovim reglerima
  20. Znam da neki ne idu iz dvorista bez rostilja, nose ga ko licnu kartu
  21. Jos i bolje, ovako je 3 u 1, Robert, moto skup, i kupanjac na bazenu u Adi
  22. Jbg zato treba da izgradis neku reputaciju, da te shvate ozbiljno, da ne misle da si neko ko malo provoza motor i usput ispalamudi neku smor pricu i ajd zdravo. @ Svaler Svesni smo da je tesko dobiti motor na voznju i kad ga kupujes a kamoli za neki test, ni od vlasnika motora a pogotovo od salona, zato akcenat videa mozda ne treba da bude samo suvoparna voznja, vec kao sto je kolega Satelis to lepo objasnio, da to bude malo istorije, opis i komentar karakteristika motora. gledao sam klipove od jednog lika "Doug DeMuro" na YT, radi auto review-e, i lik u dosta klipova skoro jedva da i provoza malo auto, ali zato isprica gooomilu zanimljivih stvari i sitnica o autu, prakticnost, i bas ga onako lepo predstavi, sa svim manama i pozitivnim stranama... Nadam se da ces implementirati nase predloge u svoje buduce klipove, jer ko sto sam ranije rekao, imas spiku, imas potencijal, samo malo ozbiljnije sebe da shvatis, i drugi ce te ozbiljnije shvatiti, i bilo bi super da u moru klipova na YT imamo naseg coveka na koji radi kvalitetne moto review-ove na nasem Srpskom jeziku, nema nas puno, ali imao bi solidnu publiku, jer tu su i ljudi iz bratskih nam okolnih zemalja koji govore isti jezik.
  23. Ja mislim da bi trebao da bude zadovoljan sa proslom godinom, s obzirom da mu je prva na Dukcu, ni drugi se nisu bolje proveli prve godine na Dukatiju osim ludog Stonera. Prva je prosla, ima jos dosta do kraja, ja se nadam da ce bar da da popravi proslogodisnje rezultate
  24. Jbt sta ste svi napali Lorenza, tek jedna trka prosla a vec ga razapeli
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja