Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Sam si sebi odgovorio "lanac je jak koliko i naj slabija karika" a ta brza spojka je najslabija karika, i kad lanac rokne, roknuce na toj spojki, a kad se lanac uradi sa alatkom nema najslabije karike jer su sve karike iste.
  2. Rekose mi da patent spojka nije preporucljiva za motore preko 50ks
  3. Dobro nam dosao komsija
  4. Ne nee..nikako Tuborg, samo Zajecarsko
  5. Ni u ludilu, imao sam to na CB500 (koji ima iste dimenzije guma kao ER5) ono je katastrofa kako se lose upravlja...
  6. Disko Nindža

    Hyosung GT250

    Sta ti bi?
  7. A Bandit i Zefir 750 po 70 i nesto konja
  8. I posle Tita, Tito
  9. Ne znam tacno koja tema, ali znam da sam citao na forumu negde, i to ne tako davno
  10. Ovakvo nesto da je uradio pa ajd da mu se oprosti.... ok je, moze da prodje
  11. Ruzno da ruznije ne moze biti to nije fabricki, neko skarabudzio,,,
  12. gorivo-slavina-filter-karburatori
  13. CItao sam po forumu da moze da se uradi upravo to.
  14. Kad ti dosadi 125ccm, samo ubacis masinu od 250ccm i teraj
  15. Lepo motorce u zdravlju ga vozio Nadam se da ce biti i 250ccm verzija
  16. Meni rega istice za mesec dana, nadam se da ce do tada da krene
  17. Ako sve ovo prodje, uzimam litru
  18. Mislim da se najbolja vremena krecu ispod 1:30
  19. Pa ako motor nema centralni nogar, podmazivanje sa bilo cime je muka, (osim ako imas Scottoiler,naravno) A i ne vidim problem podmazivanja dva puta dnevno?? moj motor ima centralni nogar pa me zabole, nije mi frka podmazati lanac, jer podmazivanje traje citavih minut i po stanem, podmazem, pauziram, odmorim, jedem, pisam, serem ili sta vec, i nastavim dalje, mada svakako uvek tako planiram ture da na prelazim vise od 400km plafon 500km dnevno, sto je slozicete se saaaaasvim dovoljno kilometarapo danu, jer kad putujem hocu da uzivam u voznji, da stajem, da slikam, da blenem okolo procunjam, a ne da cepam ko budala i onda gde si bio sta si radio-video, nista osim bele crte na putu....
  20. Sprej je zakon, bitno je da blagovremeno (na svakih 300-400km) podmazes lanac, i na svako drugo podmazivanje ide i ciscenje, naravno, u slucaju da se vozi po kisi onda odma cistim lanac prvom prilikom nebitno koliko km sam presao pre prethodnog ciscenja
  21. Motor je glasniji na vecim obrtajima, ali kad predjes 80-90kmh svakako ne cujes vise nista osim vetra, tako da to pije vodu samo na manjim brzinama
  22. Na netu kazu: prednja 100/80R17, a zadnja 130/70R17 takodje pise da ima dva moda , Sport i Economic, cudi me da su to budznuli na malu masinu od 150cc
  23. Mislim da mu je fabricki 10w40, moze eventualno 15w50
  24. Realno, Markez je tog dana bio vrlo vrrrrrlo brz, i mogao je da ih obilazi i bez udaranja, nije mu to trebalo u zivotu,...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja