Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Neopisivo glupo i neozbiljno je reci da neko iz moto gp nema muda, a pogotovo jedan Pedrosa, mali podsetnik za ljude koji zaboravljaju ko je Pedrosa
  2. Dobro nam dosao, daj neku fotku masinerije
  3. Dobro nam dosao
  4. Ako smem da prognoziram, mislim da ce kraj sampionata da se zavrsi bas kao ova trka, Dovi sampion, drugi Markez, treci Rossi, mada bio voleo da Rossi uzme titulu
  5. jeste, i ja sam video
  6. KO?? ko se izlomio sa suzukija, Rins ili Ianonne?
  7. Zidar Zajecarac je zakon, najbolje Srpsko pivo Ja priznajem da navijam za dedu, ali imam u rezervi par njih koji su mi jako simpaticni, Vinjales, Zarco, Dovi... zanimam me i sta ce Morbidelli da uradi, uvek sam navijao za dedu + neki underdog najveca mi frka kad su svi moji favoriti poredjani u prvih 4-5 mesta pa ne znam za koga da navijam, samo nek cepaju pa ko pobedi pobedice
  8. Kladim se da krišom navija za Markeza kad niko ne gleda
  9. Disko Nindža

    U897tb8.png

    Nije, greskom sam ovu ubacio, i sad ne znam kako da je obrisem na ovom novom forumu
  10. verovatno ti je lanac istegnut i za zamenu
  11. Druze, ova tema sluzi za PREDSTAVLJANJE CLANOVA, a ne za pitanja. Imas podforum "Kineska Imperija" pitaj tamo sta imas pa ce ti ljudi pomoci.
  12. A i moze to da se donekle resi sa onim koskama, da se spusti
  13. Prodato
  14. Zumiraj malo tu sliku
  15. Super drzim te za rec
  16. Fantastican motor, vec dugi niz godina se intenzivno palim na XX-aru, i mrzim sebe sto je nisam provozao kad sam jednom imao priliku, kreten.....
  17. Ako stanu u njega dve zatvorene (full face) kacige, onda bi trebalo da je oko 46 litara
  18. Lupan, grafika na oklopu i masci mu se ne slaze sa grafikama na rezervoaru i repu, tu se nesto izdesavalo, najverovatnije klasican frontalni udar, pri kojem je samlevena maska oklop, pa je to menjano, pitanje je kako je ostatak motora podneo, viljuske, trokuti...
  19. Zapusena glavna dizna, Ler dizna ok i zato ti crkava tek kad vratis sauh
  20. Sta reci, covek je picajzla u najpozitivnijem mogucem smislu
  21. Masinica fantasticno izgleda
  22. 2 godine vozikam Robertov auspuh, sta drugo reci osim da sam prezadovoljan 1. Alekre (Smederevo) 2. zlig0r (Novi Sad) 3. ThePainkiller (Kula) 4. Bocca_bastard (Novi Beograd) 5. Biker-Boy
  23. To sa kvacilom je normalno, mnogi noviji motori tako pale, moj bivsi Suzuki RF400R je tako palio, sa kvacilom
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja