Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Dobro nam došao
  2. Suzuki SFV650 Gladius , naslednik SV650. Voleo bi da vidim sliku tog za trke namunjenog Suzukija.
  3. Jos kad se setim da su nekad vozili motogp sa celicnim ogradama...i poneka bala sena... ne mogu da verujem da Brazilci dan danas voze na taj fazon...
  4. Dobro nam došao lep džikser
  5. Kapa dole za Mir-a, sad ga jos vise cenim kao coveka ne samo kao vozaca.
  6. Pozdrav i dobro nam dosao Nebih nikako preporucio ZX-9R kao prvi motor, jeste masivan i ima mesta za golemu osobu ali to nikako nije motor za pocetnika. I nemoj da gledas koliki je motor i da se sekiras kako izgledas na njemu, najbitnije je KAKO se osecas na motoru, sve ostalo je nebitno, dal je veci ili manji..
  7. 9-ka je definitivno najudobnija od svih hiper sport brzinaca iz te ere, a ono posle njih šti je došlo to je sve preterano nadrkano za stazu, samo ima svetla i migavce, a Kawu su ergonomski uradili za realnu upotrebu na javnim putevima
  8. Biaggi?
  9. Dobro nam došao
  10. Prelepa je bila ta 9-ka Hehe, imam sreće što se tiče pancirnih creva, to je prethodni vlasnik već sredio
  11. @BokyBoy ovo je C model, a onaj tvoj je bio C2 restajling (na nekim tržištima "E"model), al ko što kažeš u suštini isti je i motor i šasija. A što se tiče Nindže, malo je reći da sam oduševljen, vrlo je udoban za jednog brzinca što nije karakteristika današnjih brzinaca, zato mi se i sviđa ta old skul-stara škola, kada su ih pravili da idu brzo ali da se ne polomiš sedeći na njemu već da uživaš, heble iznad trokuta, uspravniji položaj sedenja, široko sedište, a tek agregat me osvojio, nemoraš da ga zavrćeš ko blesav, vuče ko voz i iz nižih obrtaja, pretičeš elegantno bez šaltanja u nižu brzinu, a kruzing laganica 120kmh na jedva 5000 obrtaja @drmilan_ pa da, zelenko John Deere, najbrže poljoprivredno vozilo u gradu
  12. Posle ovog cirkusa sa Yamahom, ko god bude sampion bice to kurton titula, najbolje da 2020-tu proglase da je cela godina bila FP0 , to jest FREE PRACTICE za 2021... ovo vise nema smisla, serem im se u glupa pravila.
  13. Dobro nam dosao Gorane i nemoj dugo da cekas, jednom se zivi, polozi taj A i pokreni novo poglavlje
  14. Moj novi zeleni ljubimac
  15. Dobro nam dosao kolega Kawasakista
  16. Ali ono Rossijevo: "Ovaj virus je komplikovan i opasan, dva dana sam se lose osecao" ,brate cak DVA dana se lose osecao... koja komedija
  17. Ljudi, ipak napuštam sektu, mačka je otišla ali ne daleko, kod drugara je, a u moju garažu je stiglo novo motorče, zeleni Nindžasaki
  18. @mixa A što nevoleš Britanca Sam Lowes-a? U čemu je problem s njim, ne pratim moto2 baš detaljno, promaklo mi nešto kanda....
  19. Nisu isti retrovizori na GSXF 750 Katana iz tog vremena?
  20. Karburator-i...
  21. Pregledaj prekidač na ćopavoj
  22. Letos smo gledali cene na Euroring-u u Mađarskoj, cena je odprilike ista, ali može više da se vozi jer nema stintova, ako sam dobro shvatio
  23. Na sportacima su leđa rasterećena pošto je dobar deo težine na rukama, zato ruke ili šake znaju biti problem. Ja imam problematiku s leđima i zato i vozim sportake jer mi ne prija uspravan položaj sedenja, gde je sva težina tela na kičmi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja