Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Auspuh je super, ali ne za ovakav tip motora, tu treba neki klasican okrugli kao fabricki sto je bio.
  2. Dobro nam došao Daj neku fotku te integre
  3. Dobro nam dosao zmaju
  4. @x-man Kude je ovo slikano?
  5. Prosto neverovatne slučajnosti Nisam 93 fan, ali nadam se da će se vratiti, treba neko malo da okali ove novopečene šampione
  6. Slazem se, extra je motoric, ali onaj zadnji kraj je za plakanje, kratak, tanak, uzak... tamo ni zenska od 50kg nebi imala dovoljno mesta...
  7. Ubola ona mene pravo u srce, morao sam da je posedujem
  8. Ovo su univerzalni migavci, nisu fabrički ni na jednom motoru.
  9. Idi na sajt IPG "internet prodaja guma" tamo ima svašta
  10. Ne, meni se baš ovi svđaju, nisu neko led govance, ili sa onim mini sijalicama koje se teško malaze i skupe su, Nego su veliki kao fabrički i idu u njih klasične 12V21W sijalice kojih ima na svakom ćošku. Imam već šemu da nabavim ove migavce preko grane iz Luisa ali tek krajem januara '21, ne čeka mi se toliko, pa da vidim da li mogu tu kod nas da ih nabavim
  11. Ne, jer, montažom ovih univerzalnih, prethotni vlasnik je izbušio dodatne 4 rupe na oklopu da bi ih montirao jer ne idu na rupe za fabričke migavce, i kada bi ja sad stavio fabričke, videle bi se te 4 rupe, i morao bi to da varim oklop i farbam itd.. a ne radi mi se to, plus ovi univerzalni su mi lepši. A imam problem i nazad, jer je neko od prethodnih vlasnika bio klasičan motogp wannabee šaban i odseko fabrički blatobran i stavio komad lima da drži tablicu i migavce, pa sad nazad ne mogu da stavim fabričke migavce jer imaju specifičan način pričvršćivanja za blatobran, no može i neki drugi samo da imaju oznaku homologacije. Trenutno nazad imam male kockaste tamno tonirane i nesviđaju mi se nikako, oću nešto oranž.
  12. Nemam fabričke, već ovakve, samo različitelih boja stakala i kućišta, Levi mi je crno kućušte + tamno tonirano staklo, i ne može da se vadi staklo zalepljeno je. A desni mi je sa kućištem u karbon look fazonu, a staklo je belo. Znači em je raspareno a em se meni ne sviđa ni jedno od ta dva, već hoću crno kućište sa ORANŽ staklima
  13. Pošto su mi na motoru raspareni prednji migavci, s jedne strane sa belim staklom u karbon fazonu, a s druge strane crni sa crno toniranim staklom, kupio bih ovakve kao na slici, znaci crni sa oranž staklom, može i polovno ali da su ocuvani.
  14. Kupio bih par ovakvih crnih migavaca sa oranž staklom, na oglasima sam nalazio samo u carbon look fazonu sa belim staklima, to mi ne treba, to vec imam.
  15. Dobro nam dosao Prelep motor taj FZX, jedan od najlepsih iz te branse
  16. Showa? Kako to da Ducati koristi Japanske komponente..
  17. Dobro nam došao
  18. Ako u voznji ne osecas nikakve tegobe vozi i uzivaj
  19. Neretko rezultat tih podesavanja masine da zadovolji euro standarde dovodi do neznatnog smanjenja snage, ja bi radije uzeo euro 4, jer je sigurno manje udavljen, a kod tih manjih motora svaka KS je bitna,
  20. I Mick Doohan je posle gadne povrede pauzirao sezonu, pa ga to nije omelo da posle izdominira 5 titula za redom
  21. Baš je govnarski zakon, padneš i sam sebi (i nikom drugom) napraviš štetu koja košta ko zna kolko para i još se država uklopi da ti mazne poslednji dinar....
  22. Dobro nam došao CBR600F odlična sprava, daj neku fotku
  23. Ne znam od kada je ova vest (ne vidim nigde datum) ali lepo zvuci. Kawasaki Returns to MotoGP? Jonathan Rea Ready to Become the First Volunteer of the ZX-RR Prototype Ninja! – AutoFis.com WWW.AUTOFIS.COM Jonathan Rea is like finding his 'life partner' at the superbike world championship. He is so powerf
  24. Kontam da mu je motor već registrovan samo se pilikom prodaje promenila opština pa na prepisu dobija novu tablicu i sabraćajnu.
  25. Naprotiv, grehota bi bila ne voziti ga, svaki motor treba da se vozi, za to je napravljen. A da kojim slučajem kupiš neku rasnu sisatu plavušu od 28 godina, siguran sam da bi je "vozio"
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja