-
Broj tema i poruka
633 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Deki Katana
-
@Eol Super! Osim ove ture, postavio sam jos dve pod "predlog za dvodnevnu voznju narednih dana". Ni jednu od tri jos nisam izvozao. Lose vreme, cas pretoplo, cas kisa .... nikako da se namesti, ali kako kazu, nada zadnja umire. Svakako, ako je jos neko zainteresovan, dogovaramo se. Nemam konkretan termin, .... kad se uklope kockice. Saljem ti broj mob. u PP.
-
Danas sam prolazio putem Rudnik-Ljig. Dosta duga deonica je izgrebana u obe kolovozne trake. Izgleda da ce uskoro da stave novu kosuljicu asfalta a mozda i da nastave dalju obnovu puta dok se veci deo ovog poteza ne obnovi. Kada se zavrsi, eto jos jedne 30-40km duge relacije za lepo krivinarenje.
-
Nisam koristio gume ovog proizvodjaca ali sam pitao drugara vulkanizera koji mi je izneo "mixed feelings" iskustva. Naime, zna puno ljudi koji voze zajedno i koji isprobavaju/razmenjuju razne gume kako bi nasli "best buy". Najblizi zakljucak je da zavisi od serije. Mogu biti jako lose a mogu biti sjajne, pa kako kome zapadne.
-
Evo jedne ideje koju bih obisao ove godine, pa ako si zainteresovan ... (2) put - KV + Borac + Takovski Grm.pdf
-
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
Predpostavljam da je ovaj smestaj u Bajinoj Basti. Da li ima svoj parking za motore i da li soba ima svoj tus/kupatilo? Koliko je udaljeno od centra? -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
A moze ruta da se produzi i na tri dana sa delimicnom kombinacijom ovog puta koji sam opet planirao kao poseban dvodnevni put (KV-KV)... ali onda vec malo komplikuje stvari vremenski (mora specijalno da se uklapa vise dana i nosi vise stvari, mozda cak i kisna odela za svaki slucaj). Mozda nekome ovo bude primamljivije. Meni je svejedno, tj. dve ture od po dva dana ili jedna od tri. (3) put - KV + Milesevo + Stari Ras.pdf Jos danas sam u BG-u i mogu da odgovorim preko sajta, na dalje koristimo mobilni. Malo komplikuje komunikaciju ali nije strasno. -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
Ova ruta je dosta uobicajena pa se nadam da ce jos neko da se javi sa licnim iskustvima oko iste, pogotovo u vezi smestaja. Mislim da je dosta kolega proslo ovim krajevima. Nesto slicno sam vozio pre 3 godine ali tada sam prenocio u Gucevskim Konacima, koje preporucujem, osim ako se nesto nije promenilo u medjuvremenu. Ovog puta bih obisao propustene lokacije sa skoro slicne rute pa samim tim bih i nocenje "pomerio" vise ka sredini puta. Normalno, nista nije zakucano jer zavisi i od dogovora ukoliko se jos neko prikljuci. -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
@drmilan_ bas sam gledao i najpristupacnije je 14evra/po osobi u kuci na pola puta za Mitrovac. Sve ostalo izlazi 27>. Da li si takve cene imao kada si odsedao u Peruccu? Licno sam ocekivao 5-6 ponuda od oko 10evra. -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
Gde u Peruccu? -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
Hvala Zoki na informacijama u vezi smestaja u Banji Koviljaci! @ZoraNS Mozda se tu lociram ako nema nista slicno u Bajinoj Basti. Da li neko ima informacije o smestaju u Bajinoj Basti za preporuku? Moze i u PP. Hvala -
Super! Hvala.
-
Hvala puno na drugarskom gestu! Nije nista hitno a i voleo bih da ipak posedujem taj specijalizovani alat kako bih mogao da eksperimentisem sa podesavanjima. Idem za selo za neki dan pa posto mi je tamo motor, izmericu obim zahvata. Poslacu ti tel. broj na PP radi lakseg kontakta. Pozdrav, Dejan
-
Nisam ni ja ali moze da se premosti uz adekvatnu paznju. Kada sam ja usao u motociklizam, nije bilo toliko specijalizovanih alata ali se ipak posao mogao zavrsiti. Sto se tice samog kljuca "C", ima ih u nekoliko dimenzija pa moram tacno da premerim kod mene. Dobro da si postavio sliku kako bi kolega @Cone12345 mogao tacno da vizualizuje o cemo je rec, ukoliko nije imao prilike do sada.
-
Upravo tako, ukoliko ne dodjes do kljuca. Kljucem je lakse ali ga ni ja nemam pa prirucni alat moze isto dobro da posluzi. Da li mozes da mi posaljes sliku sa dimenzijom obima hvata ovde ili u PP? Mozda mi tvoj kljuc bude odgovarao, pa ako si voljan da ga prodas, bio bih zainteresovan.
-
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
@Biker-Boy Lepo ali Grande Turizmo sam mislio na Rumuniju, Bugarsku i Grcku. Kao sto kazes, ko zna, mozda se opcije prosire. Bez obzira na eventualno otvaranje granica, obisao bih jos nekoliko lepih lokacija po Srbiji, kao na predlozenoj ruti. -
Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana
Deki Katana je odgovorio članu Deki Katana u Predlozi za izlete i putovanja
Ako neko ima licnu preporuku/predlog za dobar smestaj u Bajnoj Basti, slobodno napisite. Rec je o pristojnom i cistom prenocistu sa tusom i unutrasnjim parkingom za motor a da bude u sto nizem cenovnom rangu. Banja Koviljaca takodje moze da bude izbor. -
Da li mislis na tzv. "C" kljuc za stelovanje preopterecenja na amortizeru?
-
Ovca - Borca
-
Planirao sam ove godine da obidjem jos par mesta po Srbiji (zbog blokade slobodnog kretanja van zemlje iz vec svima poznatih razloga). Nema Grande Turizmo kao ranije. Ako ima zainteresovanih, javite se preko sajta najkasnije do ovog cetvrtka, posle nemam internet i jedino mozemo da se kontaktiramo preko telefona. U zavisnosti ko se i odakle se prikljuci, moze svoju rutu da koriguje shodno pocetnoj tacki polaska/povratka. Znaci, ne moramo celu rutu zajedno da prodjemo, moze samo deo kome kako najvise odgovara. Imam par isplaniranih ruta, ali ovom prilikom prilazem jednu koja bi trajala 2 dana ako se vozi bas po prilozenoj mapi. (1) put - KV do Kamene Devojke + Zlatibor (autoput).pdf Ovo je samo jedna od verzija slicne rute ali glavne destinacije koje bih obisao su (i jos po nesto uz put): -Brankovina -Manastir Kaona -Manastir Tronosa -Kamena Devojka -Vrata Podrinja -Tara -mozda Sirogojno (kao poslednja destinacija, zavisi koliko se vremena potrosi na predhodne deonice. Inace imam i plan za drugu dvodnevnu voznju u kojoj Sirogojno moze da se obidje, tako da i nije pod moranje ovom prilikom) (1 nocenje) Bajna Basta ili Banja Koviljaca (opet zavisi od tempa/uslova voznje i obilaska) Ostvarenje ove voznje je uslovljeno lepim i sigurnim vremenom, pa ce momenta konacne odluke pasti nekoliko dana pred sam put. Pod lepim i sigurnim vremenom se podrazumeva suncano bez nagovestaja kise sa temperaturama oko 30C (max do 33C). Orjentaciono razmisljam da uklopim ovu voznju u sledece dve nedelje. Pozdrav, Dejan P.S. Ne znam zasto mapa u pdf-u ne moze da se prikaze, pa mora da se klikne na nju.
-
@Kiza Pirat Jako, jako zanimljivo putovanje i opisi. Nisam biciklista ali je tako lepo napisano da bih pozeleo da budem. Nisam ni planinar ali bih voleo da obidjem ovakva mesta. Sveukupan nacin opisanog dozivljaja mi je vratio davno izgubljeni osecaj entuzijazma i euforije koja je bila sastavni deo priprema, planiranja i realizovanja svakog putovanja. Hvala i svaka cast!
-
@kaligula1 sjajno. Svaka cast! Koliko te je ovo zadovoljstvo kostalo u poredjenju sa kupovinom druge polovne afrike u dobrom stanju?
-
Svaka cast! (nemam vise plusica)
-
Ne znam sta da kazem Gaso. Sa jedne strane ti se divim da pocinjes da vozis motor sa 57god i to tesku hiljadarku, a sa druge strane ... neka te sreca prati. Lepo izgleda makina. Pozdrav, Dejan
-
-
@Komsa Da li ste provalili sta rade oni "kupaci" sto se "suncaju" na stolicama za plazu?
