Jump to content

Moto Zajednica

Deki Katana

Članovi
  • Broj tema i poruka

    633
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Deki Katana

  1. Danas opet neki jak zemljotresu Izmiru.
  2. I ja se cudim Vojo. Zapravo neke nalepnice su i otpale a neke samo sto nisu, tako da su koferi vise kao suveniri.
  3. Mozda Ostrovica u Novembru. Jos koja slika sa ovog skupa da ne bude da katana nije bila prisutna. Takodje pozdrav za Branislava i njegovog drugara iz Rume, koji su bili parkirani ispred mene.
  4. Pozdrav Miljane. Lepa makina za putovanja.
  5. Bas, svaka cast Borise!
  6. Dodatak relikvijama je jedina nalepnica koju sam nasao u Bugarskoj. Steta, bilo bi sarenije.
  7. A sumnjao sam na kacigu ... znaci samo eventualno poboljsanje vizira. Sto se tice pritiska u gumama, na 750-tici je 2.5/2.5 fabricki za jednu osobu a cini mi se da su motori tu negde sa tezinom.
  8. Posto se niko ne javlja. Da li mozes da stavis karburatore od novijih modela ako nema bas za to godiste? Cak mi se cini da je i sam model motora imao par razlicitih modela karburatora u zavisnosti za koje je trziste.
  9. @Robi sve pohvale! Hvala. ( ,,, i dalje ne mogu da dajem plusice a ni jedan danas nisam koristio?)
  10. @feniks Sjajno! (ponestalo plusica)
  11. Pozdrav Igore
  12. Hvala @draki Jedino ne znam da li ce Bugarska biti i dalje otvorena (u vestima je bio samo mesec Septembar). Pozdrav.
  13. Hvala Jovane! @Jocke Nadam se da si se oporavio i da ces da mi se pridruzis na nekim od ovih putesestvija. Sve najbolje.
  14. Zoki, nemoj odmah na "zatvaranje moto sezone". @ZoraNS
  15. Hvala Vojo! @bajker71 Ovo je prvi putopis (od pet) koji sam napisao za godinu dana od kako sam prijavljen na ovom forumu. Nadam se da ce moja iskustva biti od koristi motociklistima, koliko god malo da ih ima. A cini mi se da ih je sve manje posto sam pratio ovaj forum od njegovog zacetka i veliki broj ljudi se u medjuvremenu povukao.
  16. Upravo sam se vratio iz Bugarske i bas sam primetio da je na Shell pumpi, gorivo losije (vise trosi i slabije vuce). Sipao sam po razlicitim pumpama dok nisam uocio da na Petrol pumpama imam najbojlu potrosnju i rad motora. Ko bi rekao, ali ispadne da jedino licno iskustvo moze da utvrdi pravo stanje kod konkretnih modela vozila. Kod nas sam primetio da kada tocim gorivo na Eko pumpama, i auto i motor bolje rade (manja potrosnja i mirniji rad).
  17. @Herr evo ti ideja za sledeci vikend ako nemas vremena za grande turizmo. Rajacke Pimnice koje mozes da obidjes ili preko Dunavske magistrale ili na super put Paracin-Zajecar. Imas tu i Negotin pun zanimljivosti. Ponesi kofere za vino, a ne kao ja pa da nista ne uzmem. Evo detalja sa jednog od nadgrobnih spomenika bas pored samih Pimnica. Vedski/Sanskritski simboli kola zivota, Perunovo sunce/krug zivota i Hriscanski krst, gde ces starije od toga.
  18. Pozdrav Miki. Koliko si imao godina od kada racunas 44 godina na 2 tocka?
  19. Hvala, hvala @Herr, jos cemo da se uobrazimo. Steta sto nisi imao vise odmora pa da odvojis za ove putesestvije. Inace cena puta nije bila toliko visoka. Mislim da ni Zoki nije mnogo para odvojio za put po Albaniji. Meni je putovanje motorom, istrazivanje i upoznavanje novih mesta, okosnica ove vrste motociklizma.
  20. Hvala @Alexey znaci nista dok ne kupim enduro. Ako je ovaj bolji prilaz, mogu da zamislim kakav je od strane Valjeva.
  21. Nikako da overim ovo mesto. @Alexey gde si tacno isao nakon Kosjerica i gde je los put, tj. tezi makadam?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja