AGV 3sv se u mom slucaju pokazala dosta dobra, cuo sam motor do 130km/sat, posle samo vetar.
Dok Scorpion 490 EXO, iako mi super lezi, cujem motor do 60-70km/sat. Ima jedna pozicija u kojoj je najtisa a i tada nije tiha, skoro kao moja stara Nolan N19 (bez krovcica). Ovo pisem jer sam na billy...com sajtu nasao da je prosecno tiha ka tisoj (time sam se rukovodio u odabiru kacige). Kakve li su onda one bucne? Sad, sta je tu je, moraju cepovi za usi da ne ostetim sluh i to je bas gnjavaza a kao trazio tisu kacigu.