-
Broj tema i poruka
633 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Deki Katana
-
Imam plasticni valjkasti filter goriva u rezervoaru koji nemogu da izvadim. To je zapravo supalj plasticni filter koji stiti usisne cevcice slavine za gorivo. Ova postavka ce me spreciti da zastitim rezervoar epoxi slojem ali da ga bar ocistim hemiskim putem ili elektrolizom. Koji postupak ciscenja da primenim a da ne ostetim gore navedeni deo?
-
Vec napisano "Slike iz proslosti - Grcka" u putopisima.
-
Bas lepo. Kakve radove si imao u planu?
- 63 odgovora
-
- nx 650
- dominator 650
-
(i 3 more)
Označeno tagovima:
-
- 83 odgovora
-
- 7
-
-
- rumunija u septembru 2019
- plan b
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Vladane, gde ti je jos otac sluzbovao/radio?
-
Lepa tura i slike. U kakvom je stanju kolovoz Kucevo-Majdanpek-Donji Milanovac?
-
To se svima desava, osvetljen kao jelka ili ne. Bela kaciga ili neka svetlija boja kao i jakna dosta pomazu.
-
Toreador ... hvala. Mali epilog nakon Grcke avanture. Pedja je kupio nov motor i otisao je u LJubljanu da ga preuzme i doveze sa prikolicom (nije hteo da ceka, s obzirom da se zakuvavalo te 1990-91). I dalje smo planirali jos vece putesestvije potpuno nesvestni dogadjaja koji nam slede. Ivan je kupio polovnog BMW-a 45R (onog crvenog na slikama iz "Slike iz proslosti - Turska"), Vlada crnog BMW-a 50 (pandurski) a ja ... (MZ-a prodao i trazio nesto vece da se prikljucim ali nista nisam uradio ... premalo para i vremena). I dalje razradjivao planove, trebalo je ici na NordCap (vrlo slicna ruta kao u putopisu kolege Segerasa) ali i to se nije dogodilo. Ipak smo se jos malo vozikali.
- 83 odgovora
-
- 7
-
-
- rumunija u septembru 2019
- plan b
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Super, samo napred.
-
Izvini Zivko, po slikama mi se ucinilo da si moj vrsnjak ili stariji. Za Svetu znam da je 15 godina stariji od mene. E sad, zavisi i kad je ko poce da vozi, inace vece su bile mogucnosti za putovanja pre krize. Konkretno, nisam bas lepo "zakacio" 80-te (vise zadnju polovinu). ali da je potrajalo, tek bi se tada putovalo. Nema veze, ti napisi onda dozivljaje posle 2000, sad bar ima prilike.
-
Svaka cast, pogotovo sto je danas bilo zubato sunce. Nadam se da imas adekvatnu opremu za ovo vreme. Prolazio sam danas delom puta kojim si isao KV-Ovcar Banja, ali kolima. Motor cu da palim verovatno u cetvrtak ako je prognoza tacna. Ovaj neprijatan hladan vetar treba malo da popusti. Jos jednom, skidam kapu na volji i istrajnosti. Ko zna gde ce te put sve odvesti kad pojacas kubikazu. Samo napred!
-
Zivko ... napisi dok jos ima interneta, pogotovo neko putovanje iz 70, 80-tih. Sveto ... citao sam tvoje putopise, svi su sjajni. Ako imas i neki od ranije, mozes i njih da uvrstis.
-
Imas srece pa te prati saputnica.
-
Mr. ZOKI ... hvala. U vreme sankcija je bila druga prica. Zivko ... ovaj konj deluje autenticnije od onog u Troji 1996, kao onaj iz filma "Troja". Nego ne secam se da sam procitao tvoj putopis iz Turske.
-
Bruno 68 .... mislis na "Ljubav u doba kolere", nisam citao.
-
jocke... Jovane, evo jedne za tebe. Ovde sam sa mojom dragom na pozajmljenom motoru 1997 (krenuli u obilazak Manastira Manasije).
-
Naslov ti je fenomenalan! Juce sam isprobavao makinu ali na kratko a nisam bio bas ni lepo obucen. Malo prohladno ali najavljuju lepu nedelju pa se nadam "jacoj" voznji.
-
yamaha tdm 850 Predstavljanje (novi član)
Deki Katana je odgovorio članu Kole93 u Predstavljanje Članova
Sve si redno uradio po pitanju ulaska u moto svet (50cc pa dalje). Pozdrav. -
Pozdrav. Sjajni motori. A V35 sam svojevremeno isprobavao u nadi da kupim ali ni jedan nije bio kao tvoj primerak (pre 30 godina).
-
Hvala na lepim recima. Prisecanje se odvijalo sa pisanjem, inace je negde u prasnavoj arhivi secanja. Glavne stvari nekako opstanu, mnogo sto sta se ne secam sa ovog puta koji je trajao 2 nedelje. Zapravo, mnogo toga se zbilo u tih 30 godina pa se i potisnulo.
- 83 odgovora
-
- rumunija u septembru 2019
- plan b
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Triton, evo jedne fotke 1987, ali sa Kopaonika. Ako se prepozna decko sa motora, neka se javi. Inace to je ispred klub za koji sam skijao ... do krize.
- 83 odgovora
-
- 4
-
-
- rumunija u septembru 2019
- plan b
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Tako je, samo napred, sad bar ima vremena za podsecanja.
-
Zero Corf Adv .... lepo, istrosio pluseve za danas. Evo i Nemanja9 nosi hirursku masku.
-
Ad hoc vikend vožnja
Deki Katana je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Vrlo lepo. Bas sredjuju manastir. Svake godine neka novost. Da li ste bili do isposnice Sv. Zosima? -
To, samo napred, sada je pravi trenutak. Crno-bele fotografije/filmovi su dugovecniji. Cini mi se da smo tu negde sa godistem.
- 83 odgovora
-
- rumunija u septembru 2019
- plan b
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
