Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7817
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Nisam. Nemam ja toliko za kacigu. Samo sirotinjski modeli.
  2. Meni city danas doneo, sve ok. Inace radi tag. Sutra cu videti kako funkcionise.
  3. Šone NKT (@shonne.nkt) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 421 likes, 4 comments - shonne.nkt on February 8, 2026: "Motor zahteva ozbiljnu... Ko je ovaj lik sto mi iskače?
  4. Nisam, cekam sredu i cetvrtak. Pustim ga u leru da radi, sa kilerima i uzivam Juce sam u NSu video potpuno isti gsr. Crveni, najlepsi.
  5. Stigli BT tagovi. Sutra cu testirati da li rade.
  6. Video sam ga odmah posto je izasao u Iverdonu u Svici. Moram da kazem da mi je bio totalno bezlican motor. Da su ga stavili pored Horneta 600 iz 2005. rekao bih ovaj je lepsi tri puta! Verujem da se jako lepo vozi.
  7. Od narednog vikenda veće akcize na benzin, kafu, alkohol NOVA.RS Vlada Srbije objavila je nove iznose akciza na derivate nafte, alkoholna pića, kafu i duvanske prerađevine, usklađene sa prošlogodišnjom inflacijom, objavljeno
  8. Upravo mi je izasao ovaj snimak
  9. Prevaranti, opet nista!
  10. Ma hteo sam da ispadne onako seljacki, random, bez cifranja. Bice prilike za lepe fotke cim dodje prolece. Nemoguce je imati lepu fotku u zimskom periodu. Zima je nakaradno godisnje doba.
  11. Ovo AI, dva ista coveka.
  12. Nije neki background al jbg
  13. Kupio sam jos jedan par db killera pa cu se malo igrati da trazim najbolji ton. Mislio sam i ovako nesto probati, samo mozda izbusiti rupice na fiberglasu da smanjim backpressure.
  14. Vozim od 2007. godine i nikada nida nisam imao problem sa gorivom niti na jednoj pumpi. Mozda sreca? Nikada mi se nije desilo da sam sipao gorivo i da sam primetio ni najmanju promenu u radu istog. Dok cale se zalio npr. na ove nase u zadrugi da mu ne radi motorka dobro i kosilica.
  15. Ja sam prosao sa ledom bez problema. Radio sam u Bacu.
  16. Zar nisu Rusi modernizovali rafineriju ovo ono?
  17. Ja sipam uvek redovnjak i sam dodajem aditive. Uvek uzmem neki drugi.
  18. Ne bih se savetovao sa AI da mi bira gume za motocikl... Pored toliko motorista na forumu i realnih iskustava, bas AI zna kako se ta guma ponasa na odredjenom motoru...
  19. Video sam ga uzivo pored nekih rova tog doba, i deluje mi gabaritno veci od svih. Ja mislim da je ok za ljude do 180.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja