Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Super izgleda a ako se vozi kao 890 ili 790, to je to. Da uzimam novi, sigurno bih probao 450mt ili 800mt/mtx. Za nekoga ko mazi i pazi motore i prelazi oko 4000km godisnje, mislim da bi me sluzio bar 10 godina.
  2. Hvala Dragane.
  3. Prvi review?
  4. Moze neki kodovi za nagradnu igru sto se koriste preko pretrage? Meni jos uvek radi link od kolege za kamericu ali zeni ne prikazuje kad otvori aplikaciju. Moglo je jednom preko pretrage flashsale01 sada vise neće.
  5. Meni je isto bio trom do 4000 obrtaja. Nije bio bas ugladjen. Isto kao i kod tebe, siroke krivine ok. Uske, kratke, uzas. Ja sam cak zbog jedne ostre krivine izbegavao ici putem za BP preko Mladenova! Sada sa ovim, opusteno kako hocu prolazim.
  6. Jbg meni nesto nije leglo. Ovaj vozim kao biciklu naspram vfr.
  7. Pokusao sam naci adekvatno temu za pitanje al nema pa cu ovde. Kontaktirao me je prijatelj iz Makedonije, potreban mu je neki lek koji ima kod nas - Trecar. Pa me interesuje, da li se lekovi mogu slati preko poste? Tipa stavim tu kutiju u preporuceno pismo. Da li se ovaj lek moze kupiti bez recepta? Hvala.
  8. Meni se opasno svidja minus pneumatici.
  9. Evo ga prvi konkretan video. Mozete da cujete i zvuk, da to je taj Kawasaki paralelac
  10. Ali kakav kokpit ima nova Hayabusa!!! Najlepsi
  11. Koliki auspuh sunce ti mozes provalnika da utepas sa njim!
  12. Vidim da stroma 650 jos ima na lageru.
  13. Oduzimanje vozacke dozvole i ponovno polaganje. Kazna 200.000 dinara i adekvatna kazna zatvora.
  14. Da vidite u Backoj Palanci sta je bahatih maminih i tatinih sinova i malih mafijascica. Tamo znak STOP ne vazi.
  15. Ja sam nedavno na jednom drugom mestu diskutovao, zasto kod nas maloletnici ne odgovaraju kao u USA? Zar je toliki problem promeniti Zakon? Tamo je klinac od 13 godina za ubistvo dobio od 15 do dozivotne. Doduse, njihov sistem se vise bazira na kaznjavanju nego popravci zatvorenika ali je pravedniji. Ja sam skroz za to.
  16. A i nisu ga bas nahvalili. Kazu da dosta trosi, prva godina proizvodnje je imala problem sa pucanjem rama na varu, nije bas udoban kao stari.
  17. I meni je. Mada pri voznji ne volim da mi tutnji, vise volim da cujem lep zvuk sa strane
  18. Svidjao mi se oduvek taj motor. Ipak nisam vise hteo karburatore a i ima tezine, nije da se prebacuje levo-desno kao 600ka. Definitivno bolji turing i za dvoje. Voleo bih i ABS.
  19. Posle voznje na novom ulju, Total 4T 900 10-50w, standardno menjac lakse ide ali ne vidim nikakvu razliku naspram Mannola kojeg sam sipao. ( 10w-40). Cak su i temperature tu negde. Videcemo leti i da li ce menjac ostati ok kao sto je i sa jeftinijim Mannolom.
  20. Na fejsu sam pronasao info, tj. odgovorio mi je jedan clan da je problem za zadnjim lezajem i semeringom sredjen od juna 2025.
  21. Мандић: ЕУ одбила све предлоге превозника, у плану су нове блокаде
  22. Isto to. Mislim da je bilo do tezista. Nisam mogao da se sastavim u krivinama.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja