Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7818
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Znao sam da necu moci vratiti fabricki auspuh... jebada
  2. Video ovu zicu u prekidu ali ne kontam cemu sluzi posto sve radi.
  3. Nije im neki lepotan...
  4. Otici cu prvom prilikom da Kaca da isprobam marke koje nude u moto-bike shopu. Ako nista, ostaje mi BG pa da trazim HJC, Scorpion, AGV.
  5. U moje vreme forumasi su na ovakve postove pisali: CRNO DETE. Inace gde je taj covek?
  6. Upravo sam to objasnjavao suprugi neki dan.
  7. Ja sam isto, ali davno sam presao sa 500 kubika kategorije, i znam kako povlace i kojom snagom raspolazu... Doduse na putu. Za off verovatno dovoljno. Pa da se ne razocaram posle 750 i 600 kubika. Drugo, vozio sam 890 adventure tako da... Ne bih ubacio RF medju ta dva modela...
  8. Po mojoj meri Nego, zadesio se neki dan u Barelu i napolju polovni Tracer 7 GT, reko ovo je negde oko 10.000, kad ne lezi vraze novi GT 12.300e tako nesto... Ajde bezi bre. Za te pare imam motor sa videa Jeste nije ista klasa al nebitno. Na stranu japanca pouzdanost i vrednost polovnjaka, brza prodaja. Sve ostalo na strani KTM
  9. Ajmo clanovi koja slika, video.
  10. Danas mi u 20:00 nije ni bilo omoguceno da igram.
  11. Fala. Dokle onda produzavanje nekakve licence NIS-u, do kada ce to vise da traje?
  12. Nista. Nece sirotinja dobiti.
  13. Tagovao vreme. Objasnjenje zasto je problem promeniti zadnju gumu sa nekom drugom, ABS izbacuje gresku.
  14. Ovo jeste Vtec u oglasu.
  15. Samo tubeless sledece godine kao opcija i top
  16. I 8000 je a ne 9.
  17. Kome je bilo u interesu da pusta buvu da je MOL.kupio NIS kada nije?
  18. Davno citao i vidjao u UK VFR RC36 sa oko 750.000km. Inace uvek mi je bilo presmesno kada neko na motoru ima 50.000km i kao uuuuuuuu, to je velika kilometraza, motor na pola zivota... Budalastina.
  19. Ok izvinjavam se zbog greske.
  20. Sa 450MT grupe na fejsu. Sto bih ja nekoga ovde trolovao? Ako je mene neko zajebao onda sam i ja vas.
  21. stage 1 with catalyte exhauste costum airflow box with dna stage 1 filter.! whp not to the crank on dynojet dyno....
  22. Da sediste deluje dosta bolje u odnosnu na obicnu. Ali je i cena poprilicno veca od obicne. Moze se kupiti 790 adv
  23. Sad poredim sa GSRom- i visi je, visina sedenja, duzi je i siri. Ne vidim kako mi ne bi odgovarao mada zavisi na sta ste navikli.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja