Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Koliko mogu procitati motociklista je divljao motorom tj. vozio mnogo preko 50?
  2. Nisu pozatvarali rupe.
  3. Znaci smanjujem godisnju kilometrazu sa 4000km na 2500km
  4. Rado je kul brend.
  5. Meni glupost.
  6. VFR je isto zbog toga dosadnjikav motor.
  7. Stvarno zameniti ulje je toliko prosto da jednostavno svako treba da nauci sam raditi... I nema sta da zajebes ako imas i grama mozga. Filter mozes da stegnes rukom, nece se sam odvrnuti. Sraf od kartera nema potrebe da zavrces ko sivonja.
  8. Nekome je to dosadnjikavo pa vise voli malo divljije motore tipa KTM, ili neke starije R-ove kao ZX10RR.
  9. GSR ima masinu od GSXR600 iz 2004. ili 2005. godine, nisam siguran ali uradjen detune pa vec od 4000 obrtaja lepo povlaci ali se oseti nalet od 10.000 kao i na svakoj sestici. Agregat je jako linearan, neko to voli, neko ne.
  10. Dugo sam citao pre kupovine, jedno godinu dana forume, yt i ovde na forumu ribriku vozili smo. Neki mu najvise to zameraju. Bice da zavisi sta je ko vozio pre toga.
  11. Prvi put da cujem da fejzer fino vuce iz niskih obrtaja s obzirom da je to R6 derivat.
  12. S leve strane je skuciti se, graditi a sa desne trositi pare xD
  13. Covek bas nece da kaze koliko je visok xD
  14. Da pitao sam bas zbog sedista jer kazu da rally sediste bas pravi razliku.
  15. Ko razume shvatice. Ne razume ni on sam
  16. @andrej. Mislis nizak klirens ili sedenje?
  17. Oba su na losem glasu. MT 7ca takodje.
  18. I 890 adv sto sam vozio isto je imao kako ja zovem pola-pola gume, nisu bili kramponi.
  19. Ima i onih pola-pola gume, kontam da su dovoljne za suv zemljani put bez blata?
  20. Hvala. Ja vas ispitujem onako iz znatizelje, cisto da znate Nisam u tim vodama i nemam pojma pa me interesuje.
  21. Kakav je osecaj voziti po asfaltu sa gumama tipa XT+ i generalno malo vecim kramponima? Kakav je feedback sa podloge, krivinarenje? Nisam nikad vozio.
  22. Na fb mi je jedan clan odgovorio da su taj problem resili u junu 2025. Tako da sada ne bi trebalo biti problema sa lezajem.
  23. Upravo. Jos nesto, nikada ne dodajte stvari unapred u korpu, jedino ako zelite nesto da zapamtite za kasnije. Ako ubacite u korpu artikal koji je npr. 500din, za par sati ce biti 530din, sledeci dan druga cena itd... Nego uvek pred kupovinu pronadjite najjeftiniju opciju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja