Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ja sam opet cuo da je S2 samo sa crnim, S1 sa sivim osim poslednje godine koja je sa crnim.
  2. 38-40mm optimum za mene. Samo okrugli satovi i kozna ili nato narukvica.
  3. Ja imam Seiko i voleo bih Alpinista. Hteo sam kupiti Citizen Tsuyosa u CH ali mi je bio velik. Tissot sam gledao, modeli koji mi se svidjaju isto veliki za moju ruku. --- Od jeftinijih marki, Zeppelin mi pravi lepe satove. Po dizajnu rekao bih da kopiraju A. Lange & Sohne. --
  4. I za Hrvatsku mislim.
  5. Zato sam ja odlucio da idem na dijetu sa 75kg.
  6. Fora sa Bexom, Backa Palanka. Dobije bratov klinac neki album, posto je popunio i posalju iz BG-a Bexom. Prva isporuka, moji nisu kuci kazu oni nema frke drugi dan isporuka. Drugi dan stize SMS, odbili da preuzmu... Moji zovu BG, poslace ponovo. Danas mene zove kurir za Temu, koji je broj kuce... zove posle 2min e jel to Bodjani ili Vajska. Reko Plavna. Jaooo, oni stavili Vajska, jel mozes doci na raskrsnicu kod Baca... reko ne mogu, donesi mi sutra. Stize sms pokusana isporuka... Mislim da im je guzva i pokusavaju na sve nacine.
  7. Probao sam i tako,nije htelo pa sam uspeo uz pomoc noza.
  8. Ok je to kalkulacija al kupujte ono sta vam se svidja, zivot prolazi.
  9. Japanci slabo slusaju potrosace ali eto za sledecu godinu vec vidim dva zahteva: - povecati klirens - tubeles gume - 18 zadnji tocak
  10. Hvala Janu i Daliboru posebno na pomoci. Ajoj lepog i prijatnog li zvuka
  11. Mislim da ce Kawasaki da uleti sa lovom itd. kod dosta popularnih testera i yt kanala, nekako mi smrdi na to, pa ce biti hvale na sva usta a sakrivanje onog loseg.
  12. https://www.motopuls.com/index.php/motopuls-novosti/item/9257-testirali-smo-kawasaki-kle-500?fbclid=IwdGRjcAQJyMdjbGNrBAnIwGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHq_4IRaeXvVdPmU3CZXnxGC0GlNY_qmhHJjyOjvfMl5QZPbVncTlKqxU3sHA_aem_0T4cNWvDwQYAWTsbcMqOXg
  13. Snasao se preko prevoznika ce mu poslati drugi kolega.
  14. Pretpostavio sam. Ili su mislili na kile.
  15. Posto u manualu nisam nigde nasao podatak za silu stezanja ovih srafova, posaljem upit Suzukiju. Iz Atile mi odgovore 3.5-4Nm, obavezno lepak. Nije li to malo? IMG 20260223 143513 — Freeimage.host FREEIMAGE.HOST Image IMG 20260223 143513 hosted in Freeimage.host
  16. Ima i drugih verzija mislim kao sto je race. One kao jos vise utisavaju. Mislim da je tih 50% sasvim ok. Ja bih probao i sa sluskama, pa cu javiti iskustvo. Samo da osposobim motor.
  17. On krene pa se vrati. Zabo sam vrh tankog noza i onda je uspelo. Sranje dizajn.
  18. Kad te jebe plasticno gumeni sraf koji se okrece a nece gore. A skidao sam to nekoliko puta ranije. Jos jedan sjajan dizajn.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja