Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Evo ga jos jedan video.
  2. Bajkeri u protestnoj vožnji Beogradom: "Oduzimanje motora zastrašivanje, cilj da nas sklone sa ulica" N1INFO.RS "Četvorici naših kolega iz neformalne organizacije 'Bajkeri uz studente' policija je oduzela motore, na potpuno bespravan način", rekao je za N1 bajker Nemanja
  3. Slike od mog kolege Sizifa, Vladana. Vozi Bkinga a nekad Fazera 600. Mozda ga i zna neko sa foruma.
  4. Saljem ja suprugi slike, 60e rata i sliku motora. Salje mi, tvoj je lepsi. Ne vidim tebe na tom ko penzioner Ali to je adv segment
  5. Osim kaciga danas probao sam i letnje rukavice, mislim oxford. L velicina knap, probam XL super al kako savijem saku ubi me mali prst kao da ima nesto unutra. Sve treba prvo probati Inace solidna prodavnica.
  6. Sve pohvale za servisere, veliki minus za CF MOTO. Ocigledno problem postoji cim toliko displeja drze na stanju.
  7. Danas videh jednog polovnjaka ispred Barela, suprugi se svideo. Pa i nije toliko los sa koferima. Meni je ipak mocnija Tenera 7
  8. LS2 mi ne pase, to drze u Moto bike. AGV moguce da pase posto mi sub brend MDS pase ali su mi skupe.
  9. E da, suprugi se svideo Tracer 7 sa koferima.
  10. Bio u Barelu. Nosim trenutno stari MT. Novi MT mi ne lezi. Membrana im je cudna kao da mi sedi na vrh glave. Nosim M, ove nove moram L. Axxis brend, bolje mi lezi od MT, L vel. Usudio bih se kupiti. Shark ne lezi. Probao valjda D skval 2, siromasnija unutrasnjost od prethodne dve. M velicina. Ne vredi te pare. Nolan. Kratka malo ali konacno lezi na vrhu glave kako treba. Siromasnija unutrašnjost od prve dve. Nema HJC u NS nigde.
  11. Voleo sam taj zvuk. Pri vecim brzinama se ne cuje,ili preuzme vetar ili cepovi.
  12. Sto kaze Darko i ja sam primetio da je zivlji u nizim sa fabrikom.
  13. Zuti strom u Alekse Santica neko od kolega?
  14. Slazem se za zvuk, sve vise ga cenim. Tada sam imao scorpion bez db killera, nisam ga ni jednom stavio jer je i bez njega zvucao kako treba. Svidja mi se taj duboki zvuk.
  15. Vidis ja bas imam drugacija iskustva, suzuki i kawasaki najbolji fabricki zvuk, yamaha i honda meh. Moje iskustvo, ne poznajem ove nove motore.
  16. Buka. I don't like it.
  17. Ni meni Scorpion na RC36. Vozio bez db killera.
  18. Nadam se da se lakse vraca
  19. Vracam fabricki auspuh.
  20. Boja obicne verzije je sranje. Ostale su ok.
  21. Ne kontam kako je 450 bolja za put od mtx a. Ok uze sediste jedino.
  22. Ja evo cekam jos nedelju-nedelju i po da isprobam ako ne resim problem, vracam fabriku. Ne vozim duge ture. Samo da resim taj drone efekat, nije bas toliko glasno.
  23. Koja je tacno prednost tube type felni i tockova generalno? Manja cena? otporniji da deformaciju felne? Bolje ublazavanje udara na losem terenu?
  24. Inace sto sam zapazio, mislim da nalepnice nisu ispod laka? Jel to sada postao standard?
  25. Meni jedino smeta to sto nije tubeless, da sad imam kes ne bih se usudio kupiti. Otisao bih probati prvo 450mt i 800mtx.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja