Nema teorije, prekratke. Imam 4 nove kacaljke pa cemo zapikovati blize.
Moram opet preraditi jednu stranu racve.
Vec mi je dopizdilo da sam znao ne bih ni ulazio u ovo.
Eto nisam ni poceo, prvo kafica ali sam spazio zasto ne mogu vratiti nazad Metalna caura, kako da to nazove, sto prolazi sraf kroz nju se izvukla i zato nisam mogao da vratim top nazad. Prstom je vratio i to bi trebalo biti to. Eto kakva glupost..
Nije ostao 100%
Problem je spustanje zadnjeg lonca.
Probacu skinuti lim, ako ne uspe nazvacu ljude sto su se ponudili pomoci. Svima je problem taj zastitni lim izgleda...