Mislim da ce Kawasaki da uleti sa lovom itd. kod dosta popularnih testera i yt kanala, nekako mi smrdi na to, pa ce biti hvale na sva usta a sakrivanje onog loseg.
Posto u manualu nisam nigde nasao podatak za silu stezanja ovih srafova, posaljem upit Suzukiju. Iz Atile mi odgovore 3.5-4Nm, obavezno lepak.
Nije li to malo?
IMG 20260223 143513 — Freeimage.host
FREEIMAGE.HOST
Image IMG 20260223 143513 hosted in Freeimage.host
Ima i drugih verzija mislim kao sto je race. One kao jos vise utisavaju.
Mislim da je tih 50% sasvim ok.
Ja bih probao i sa sluskama, pa cu javiti iskustvo.
Samo da osposobim motor.
Nasao sam ja dijagram samo sto mogu blenuti ko tele u sarena vrata.
Sa leve strane motora ide posle u ECU.
Moze biti ono za dijagnostiku?
U manualu nasao da je najverovatnije taj dzek: 8 Mode selection switch coupler