Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. https://www.advrider.com/f/threads/dust-in-the-airbox.1748421/ Uglavnom za AU/NZ trziste, manje u Evropi. Ne znam da li je problem resen.
  2. Ooo daaa, ktm 890 adv kao bicikla.
  3. Neka ne gleda kanal Shonesan.
  4. Videcu hoce li mi trebati.
  5. Evo snimak zvuka pre skidanja. https://youtube.com/shorts/-TXSKYT_rKQ
  6. Sipak. Mozda cu sutra imati vise srece sa odvrtanjem srafova...
  7. Postoji li ovo kod nas po prodavnicama ili samo oficijalni serviser ili preko?
  8. Nasao sam ja dijagram samo sto mogu blenuti ko tele u sarena vrata. Sa leve strane motora ide posle u ECU. Moze biti ono za dijagnostiku? U manualu nasao da je najverovatnije taj dzek: 8 Mode selection switch coupler
  9. To je isti kraj, mislim vidi se da je od te zice. Probacu naci dijagram. Sve mi od signalizacije radi, jedino ne cujem kliktanje zmigavaca, ne znam iskreno da li se ikada i culo.
  10. Ne pokazuje da ima struje na glinericu.
  11. Odustao sam za danas. Nemoguce ga je vratiti kako je skinut. Ili mora ceo auspuh dole od grana ili moram subframe da popustim... Popustio ja 4 srafa reko sad ce on da se pomera, ma hoce k... Ima tu jos pun k srafova, skidati rezervoar... Stavio bih ga na oglase.
  12. Nisam. Mislim da cu probati da provozam tako i onda sa spojenom da vidim ima li efekta. Ja je prekinuo nisam. Nego nista od auspuha za sada. Skinem selnu iza katalizatora da ga skinem do pola, nece. Udara katalizator u zadnji deo rama, kakav dizajn bravo!
  13. Znao sam da necu moci vratiti fabricki auspuh... jebada
  14. Video ovu zicu u prekidu ali ne kontam cemu sluzi posto sve radi.
  15. Nije im neki lepotan...
  16. Otici cu prvom prilikom da Kaca da isprobam marke koje nude u moto-bike shopu. Ako nista, ostaje mi BG pa da trazim HJC, Scorpion, AGV.
  17. U moje vreme forumasi su na ovakve postove pisali: CRNO DETE. Inace gde je taj covek?
  18. Upravo sam to objasnjavao suprugi neki dan.
  19. Ja sam isto, ali davno sam presao sa 500 kubika kategorije, i znam kako povlace i kojom snagom raspolazu... Doduse na putu. Za off verovatno dovoljno. Pa da se ne razocaram posle 750 i 600 kubika. Drugo, vozio sam 890 adventure tako da... Ne bih ubacio RF medju ta dva modela...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja