Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ja sam poceo citati ovu temu iz pocetka Koja je trenutno najbolja guma za put/offroad u smislu najbolje kupovine - ulozeno dobijeno? Znaci ne najskuplja nego odnos cene i kvaliteta?
  2. Iran je dronovima Shahed napao naftno postrojenje tvrtke Aramco u Ras Tanuri, Saudijska Arabija. Zbog napada, rafinerija je obustavila rad. Hocemo preci svi na manje kubikaze?
  3. Pomoci ce nama, buducim vlasnicima
  4. Hvala puno Gligo, cujemo se :).
  5. Recite mi u NS, da li se negde nudi test voznja? Gde ste uzimali? Neko iz okoline NS da se mozda vidimo na prolece da vidim i uzivo?
  6. Ja imam prvu verziju na svom GSRu. Radi dobro, dobar snop.
  7. @Gliga Pretpostavljam da su visoki obrtaji dosta vise opterecujuci za manje kubikaze. Npr. moj GSR se vrti poprilicno visoko na autoputu u 6. sigurno oko 8000 obrtaja. Pretpostavljam da to nije toliko opterecujuce jer je I4 masina koja se vrti do 14.000?
  8. Jel kod nas se na tehnickom proverava da li je dimenzija menjana?
  9. I ja ne bih menjao kada bih ga vozio. Uvek sam vise za zabavnih 0-100 nego krajnja brzina. Ok, ako je previse u obrtajima na 130 na autoputu, spusti ga na 110 pa vozi. Ako je neko bas cesto na auto-putu onda razumem.
  10. Cudi me da nisu vec izmenili fabricki s obzirom koliko ljudi se pozalilo na to.
  11. @Daniel68 Sada se bas vozim i razmisljam pa sam stao napisati. U pravu si. Ovde pandura na svakom jebenom koraku. Skola radni,neradni dan, naselje, pravci, putevi kroz njive oni stave ogranicenje 50... pun kurac pandura. Dva puta sam bio na Tari, nigde policajca nisam video tamo. Nista, sto pre bezanija u offroad.
  12. Zato se ja vucem po nekim atarima.
  13. Danas oko 21 čas i 30 minuta došlo je do teške saobraćajne nezgode u Ulici cara Dušana kod broja 70 u Novom Sadu. Kada je došlo do sudara motocikla i automobila. Po rečima doktora Zorana Krulja portparola Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad, njihove ekipe izašle su na lice mesta po prvom prioritetu. Zbrinuti su muškarac(26) i devojka(23)koji su sa višestrukim telesnim povredama prevezeni u Klinički centar Vojvodine na dalje lečenje. Policija je izvršila uviđaj na licu mesta.
      • 2
      • Tužan
  14. Nemam gde, smorili me okolni putevi
  15. Zar se ne gubi na ubrzanju sa 15T zupcanikom?
  16. Kupio sam IC gun pa cu iz dosade ovih dana meriti temperature po motoru, auspuha, guma, reglera idem po kuci i merim Nego zanima me da li fabricki regleri pozadi imaju neku plocicu ili termalnu traku? Od dosade sam razmisljao mozda skinuti pa staviti termalne paste pozadi pa izmeriti pre i posle da vidim jel pomaze stogod.
  17. MM na nivou. Ajmo jos jedna titula da se zacementira!
  18. Nesto slicno ali iz citizen linije.
  19. Top! Ja bih ga furao na svetlo braon koznu
  20. Treca sam veceras pa mi nemojte zameriti Citam da je rally sediste pogodnije za vozace od 180cm na vise. Istina?
  21. Jasno sve, tako sam i skontao.
  22. Ako se odlucim, uzeci crvene. Za velicinu nemam pojma.
  23. Vidjam dosta sa crash barovima pa sam mislio da ima opcija pri kupovini. Ostale zastite vec vidjam da ima na Temu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja