-
Broj tema i poruka
1665 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Marko05
-
Ја сам 20. јануара 2018. дотерао Бандита кући и паркирао поред Бургмана. Исто било цимање, шта ће ми два мотора, да ли ћу продати бургију, шта да радим ако не продам... 28. јануара око 23h бургман је отишао у друге руке, након два дана ценкања за 50е. Није ствар у 50-100-200е, него мене удари напад ината кад осетим препродавце, но то је друга теме. Поента је да ако ти се мења и имаш опције за то, мењај, не размишљај. Е сад, са друге стране ако си се везао за мотор (као нпр ја) онда те разумем. Мада и не разумем, суштина као и жене и све остало, оде једна дођу две. П.С. Ваља некад и руку променити...
-
Немој на силу. Додуше, ја бих пробао па ако не одговара опет на огласе. Најбоље сам знаш шта ти је чинити. Свакако ће се скутер продати, ако не сад, онда за месец, два кад крене сезона.
-
Узимај, веруј ми, из искуства, продаће се брзо. Ако је мотор проверен и ако је то то што желиш и имаш лову, купуј. А и леп је осећај имати два мотора у гаражи.
-
Добродошао! Ако те буде занимао фазер погледај и мој оглас: Наравно без обавезе. Инаће, сви ови мотори који су ти набројани овде су у неку руку слични, а опет различити. Најбоље да на све седнеш, испробаш, упоредиш положај (ако имаш могућности) и тако донесеш одлуку. Срећна куповина.
-
Хвала момци. Овде сам све написао. Ако шта још треба слободно позив, вибер... 0643664959
-
Боки, а шта је са 12-ицом? Нисам испратио.
-
Mala lična moto priča bez adekvatnog naslova
Marko05 je odgovorio članu DjordjeMijailovic u Putopisi
Кад си почео да пишеш да луташ по Тари, таман хтедох да ти напишем да се пазиш, медо је у шуми. Али видим да си то на тежи начин сконтао. -
Mala lična moto priča bez adekvatnog naslova
Marko05 je odgovorio članu DjordjeMijailovic u Putopisi
Врхунска прича и авантура. Ја маштам о cross/enduro мотору од првог дана кад сам сео на мотор. Живим на таквом месту (10км од Ужица) да од гараже до свих ових локације које си обишао могу да дођем без да закачим магистралу или било какав асфалт. Да машта на кратко постане стварност побринуо се рођак који је из досаде, и жеље да проба офф, купио RMZ 450. Вожња ове "луде" је била прави изазов. Јак, набријан, потежак мотор за стазу који је, бар мени, био баш зезнут за вожњу и вратоломије по шумским, каменим путевима. Нажалост рођак се брзо заситио и због пресељења у Бг мотор је продат. Сад остаје на мени да маштам и чекам да се (стандардно) стекну услови за куповину. Извини на "саботирању" теме, морао сам. Пиши, чекамо остале странице. -
Нешто је љута на овој слици.
-
Нема на шта, ту смо да се помажемо.
-
Наравно Војо. Дај број.
-
Да наставимо у истом ритму. Поклањам Vozzi 40. Дајте контакт
-
Мордор тренутно.
-
@Blaza да се убаци у лого. БЈБ фотомодел 2022
-
-
Шта сте се уштекали са сликама?
-
Ако се искомбинујем јављам. Није да ми треба, имам одело, али ми нешто западе за око. Баш лепо делује.
-
Тешка прича, ако ти не можеш да закопчаш, ја тек нећу моћи да станем.
-
Све договорено. И хвала
-
Маре, остави мени једне ако нису већ отишле. Следећу недељу сам у Бгу па ћу покупити.
-
И мени се свидело, зато питам. Значи, ја ништа да не покушавам...
-
Велико? Мало?
-
Само нека јача Ужички ганг! Добродошао!
-
Браво момци. Ајде качите још слика.
