Свако од нас се углавном преиспитује након оваквих и сличних ситуација, некако и логично, ал' џаба, деси се и ћао.
Ја то гледам као "кредит" за неке скупље грешке.
Имао сам их доста за ових 5-6 година вожње, неке су биле мојом кривицом, неке туђом... кад прођу, прекрстиш се и наставиш даље.
Научиш и захвалиш се што је грешка јефтино плаћена.
Тако и гледам на ове "падове" у задње две године.
Изгледа да мора негде да се наплати. Ако је то цена ја задовољан.
Само нек' је о' његову главу.