Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Ок, прескачем, довољно ми је. Хвала.
  2. Екипа, кад год листам огласе, увек на крају бацим поглед на овог Версиса у Шајкашу. Kawasaki Versys 1000 ABS KTRC WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Kawasaki Versys 1000 ABS KTRC, 2012. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 37664 km, Šajkaš. Cena 6.499 € - Motori - Polovni Automobili Занима ме је ли имао ко искуства са куповином код овог човека. Увози моторе, има их увек бар по 2-3... Је ли за препоруку или не? Хвала.
  3. Marko05

    Honda CBF 1000

    Јављам ако кренем. Ко зна шта ће мени пасти на памет до викенда.
  4. Marko05

    Honda CBF 1000

    Немој двапут рећи. Тренутно сам у неким другим причама, мотор ми је скроз у петом плану. Мада није искључено да један дан банем са ловом и кацигом на капију и да га терам назад одакле је дошао.
  5. Marko05

    Honda CBF 1000

    Их бре Нешо, време је да мењаш мотор, дефинитивно.
  6. Marko05

    Honda CBF 1000

    Шта је са топовима? Не одговара бука?
  7. Само да се јавно захвалим @vucko23на уступљеној карти, пријатном дочеку и испуњењу жеље. И да испуним остатак договора. Хвала још једном, било ми је задовољство попричати, попити... и као што сам ти рекао, стојим ти увек на располагању.
  8. Ахахахаха то то... Извињавам се на скретању са теме @jasminko VIR, нека интерна зезанција. Иначе јако лепи штенци. @DarkoČa ја сам увек пре за мужијака. Ког год да узмеш свеједно је, сви су лепи.
  9. Узми ово бело па га пластифицирај.
  10. 1. Bezzecchi 2. Bagnaia 3. Marini
  11. Како си кренуо око 1.маја ћеш доћи до 1.000е. Полако, не спуштај, отићи ће.
  12. Marko05

    cardo

    @DarkoČa реши човеку проблем.
  13. Е јбг, нисам паметан. Мораш сам сећи. И ја сам тренутно у сличном "проблему". Знам како је.
  14. Колика је разлика у цени између Каве и Бандита?
  15. Препорука за Блажину макину.
  16. Хвала, за све остало ће се @Vitez Koja јавити.
  17. A јбг, мора имати нека штећења за те године. Мој је био сличан са предње стране. Ово са страна је од неке хемије, верујем да може да се среди. А мора се на нечему и убити цена.
  18. Не зезај, продаће се скутер. Само је питање времена. Шта год да сам икад огласио продало се, да ли после сат времена или после годину дана, свеједно, опет се продало. Ако ти се свиђа Бандит и ако је проверен, седај у кола и узимај. Она Кава је као бицикл, за твој стил вожње, мислим да ће те држати пар дана. Бандит је моторчина за Каву.
  19. Брате, ово делује баш пристојно. Мислим да би много више уживао возећи бандита у односу на каву.
  20. Пошто @Vitez Koja нема довољно постова, замолио ме је да отворим тему. Цитирам: "Kaciga nije za nosenje. Unutrasnjost je previse losa. Kome treba vizir i pinlock odlicno ce mu doci. Moze slanje cele kacige, a moze i slanje samo vizira i pinloca. Ili odvojeno. Ako vise kolega hoce. Msm ako nekom treba vizir a nekom pinlock" Слике: За све остале информације @Vitez Koja је на располагању.
  21. Честитке Блажо, нека служи у здравље. Баш лепо изгледа.
  22. Ако мене питаш, апсолутно сам озбиљан.
  23. Мало скретање са теме... Мењао бих ауто за Versys-а уз моју доплату. Renault Megane WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Renault Megane , 2010. godište, Karavan, Dizel 1461 cm3, vozilo prešlo 218000 km, Užice. Putnička vozila -... Можда некоме одговара опција па да понудим. Ваља све пробати.
  24. Знам да није тема за овај форум (ако смета обришите), али у потрази сам за картом за кошаркашку утакмицу у петак Партизан - Панатинаикос. Пошто је већ све пуно одавно и карата нема у продаји, ако неко има да прода или зна неког (ко зна неког... ко зна неког...) да би продао карту нека јави. Унапред хвала.
  25. И мени излете јутрос на прелиставању огласа. Звер. Делује као ок понуда.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja