Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Баш ћу сутра мало да се исцимам и потражим да ли их има где овде код мене купити. Мада чисто сумњам.
  2. Е јбг сад, мало ироније, чему озбиљност? Ја питах културно за савет и одмах тензија.
  3. Ахахахаха, волим да истражујем. Нисам од почетка испратио, што се пљује Мотул? Цена? Квалитет? ....? Ја нешто не волим да експериментишем око тих ствари, јер нисам толико упућен. Питам проверене људе шта ваља, добијем препоруку и тако терам. Тако је било и за Мотул 7100. Јбг, цена јесте већа (оправдано или не?) али кад погледам на шта све бацим паре +/-500 динара (по литру) ми не ради практично ништа за сезону. И озбиљно сам питао, јер не знам, шта би могао још од уља да пробам?
  4. Дајте неке препоруке шта сипати у FZ1. И ја до сад само 7100, па да л' да наставим или да пробам неко друго?
  5. Моје искуство, што се тиче људске стране мајстор Мићка, је и више него позитивно. @DarkoČa може да потврди. Пре, чини ми се, две године, кренули смо на вожњу и на кружном току у Ваљеву, на Даровом Бандиту је пукла сајла гаса. Након пола сата размишљања, шта ћемо и како, без резервне сајле, добили смо Мићков контакт, који је на први позив организовао шлеп до њега и мотор истог момента узео да ради. Све остало, а радионица му је била пуна мотора, је оставио са стране. Након сат времена цимања, скидања резервоара, преправљања сајле, тестирања... Пожелео нам срећан пут, колико се сећам, без да је узео динар за тих утрошених сат времена рада.
  6. Код мене "отворена фабрика" чека на уградњу. Од понедељка се коначно посвећујем мотору. Иде омиљени део, замена уља, антифриза, детаљно чишћење...
  7. Не носе се дрва у шуму.
  8. Веруј ми да сам се пожелео и вожње и дружења. Купио мотор има месец и јаче и згазио 200km. Туга. Завршим у недељу ове прцабоце око посла и ето ме следеће недеље један дан.
  9. Ако не узме колега, ето мене на кафу и да пробам.
  10. @ПИпезос има ли каквих новости?
  11. И од мене имаш приступ за налог мом VOZZI-ју (само да се сетим шифре), па их позови у моје име ако затреба превоз до BMWa у Ветернику, до Сателиса...
  12. Имам као опцију на налогу, требало би да раде ако је у понуди. Ако затреба јави, па ћемо решавати некако.
  13. Постоји ли како опција да из свог VOZZi-ja "донирам" бесплатно шлепање мотора, да бар на то не бацаш лову.
  14. 1. Bagnaia 2. Martin 3. Miller
  15. Само је Battlax права гума. Све препоруке.
  16. Ево мој FZ1 ако ти је занимљив.
  17. Е јбг сад. Одмах све у паре. Па бацих мало поглед на ПА. Мислим да вреди 5.500е. (ако га дам за мање немам да додам за каву)
  18. Хммм... Kawasaki versys 1000 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Kawasaki versys 1000, 2013. godište, Touring, vozilo prešlo 41585 km, Novi Sad. Cena 6.950 € - Motori - Polovni... На продају добар и очуван Fz1 док је ово у понуди. Озбиљан сам.
  19. Наравно, махали смо једни другима. Симпатично видети женску екипу на моторима. Препознах да сте ви по твом мотору и осталим обележијима на кацигама, моторима... Другар се мало уплашио, каже за мало да га трицикл згази.
  20. Мимоишли смо се негде код Мионице. Ми ка Љигу, ви ка Мионици (Дивчибарама...). Ти си предводила екипу. Видим позната ми жута оса. Лепо вас било видети онако у групи.
  21. Права прича. Ја планирам да одрадим налепницу и никако. Све чекам да се реализује она идеја "BJB" са привесцима, мајицама, налепницама...
  22. Били смо у исто време на Коти. Ево га мој фазер на првој слици испред тог црвеног VFRa. Да сам знао да наздравимо, штета. Али биће прилике.
  23. После дуго времена "Guardians-и" се организовали и провозали. Мени првих 200 и кусур километара на новој макини. Осмех је ту, навикавамо се једно на друго. Требаће времена и мени и њему али полако, не журимо.
  24. Па да, ретки су у овој комбинацији, па онда људи мисле да је кућна радиност. Али ипак је фабрика.
  25. Колико сам ја упућен ово је фабрички. Yamaha FZ-1 GT, требало би да је та ознака. И мени је некако лепши овако. Или евентуално ако се скину оклопи морала би ралица да се нађе. Мислим, није то нека топлота, само хе другачије у односу на фрезу. Можда се и навикнем. Ако ти налети пусти ми линк за ту гуму/сунђер.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja