Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3402
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. pa, zar ti nije palo na pamet da se pozoves i da cujes gde zvoni /vibrira/?
  2. To rekose i Tarabici
  3. Divno, bravo!!!!
  4. U, dotle doslo? R.I.P.
  5. U bre Peco, pa kako da ti se to desi? Ti obicno bezis od piva, kafane i druzenja :D
  6. Odlicno, stizemo od 9:00 do 9:15. Ajde, Vrcinci, Mladenovcani i ko je jos sa ove strane, pre Jajinaca, javljajte se.
  7. Cuj, ako je bez destruktivnih ideja, onda je taj proces mozda u teoriji i moguc, ali spor do te mere da bi odgovor stigao nasim unucicima, ako bi i stigao. Ako se ne varam, treba nekih ko zna koliko potpisa, pa da se neko od poslanika obrati sa problemom skupstini, vladi, pa da onda oni odlucuju. Da se napise ispravka zakona, da se usvoji u skupstini, pa ond.... Bice, to je demokratija.
  8. Ma, ja bih pre reko "cistog" vesa. I jel neko zna kako je nastala ta izreka?
  9. Puna Sarajevska delova za traktore
  10. Imas test u Moto pulsu, jako im se dopao, kazu da je bolje pogodjen nego hiljadarka. A i Ducati je to...
  11. Ti ne znas da sam ti ja davno izgubljeni rodjeni brat? :D
  12. Ma, pazarice covek i masinu za peglanje :D Bice mu sporije i teze, ali, napredak je, ne mora da raspaljije staru peglu na zar i da fajta ves "iz usta" /pivom :D/ .
  13. Ma, ih, da je samo do jednog, lako bismo. A ovako, to je kao da cupas korenje, a prevrtaci samo leprsaju, sve ih je vise na gornjim granama, malo uzlete, primire se, pa opet se nadju na vrhu. I da se razumemo, ovo nije politika, ovo je go zivot, od kog nam zavisi i voznja i druzenje i opstanak. Pre bi se moglo podvesti pod ekonomiju
  14. To ti kaze, mada ti to za doticnog rogonju ne verujem da ne znas
  15. Ma, i te masine za sudove... prvo moras da proplaknes tanjire pre nego sto ih ubacis. Pa onda, malo manem i sundjerom, pa gotovo. Ne cekam da ona radi svoje, trosi struju, poseban deterdzent, zaprema mesto u kuhinji, a i brate, inicijalni je trosak /da se kupi i nameste instalacije za nju/. Imam model `67. za sudove, radi, malo brunda, kad je u kvaru, ja uskocim, sve za 80 din /cena obicnog deterdzenta/
  16. Ozbiljno sam pomislio da neko to ne zna, ali da ti tako mislis... bas sam se iznenadio "da zivis u zabludi" :D
  17. Kroz ovu moju sumetinu? Tesko. A i ves susimo dole, u lokalu. :) :D
  18. A, to ne, mora da se zna gde je granica :D
  19. Jeste, tako ja dodjem iz kafane, tresnem sakom o sto i pitam "gde su oni sudovi da ih operem"?
  20. Pa normalno da bi ih ovi nasi razjurili, treniraju na nama od `91. sa kratkim odmorima
  21. Ajde, glup sam, ali sta je PORR /tj ko je/?
  22. Narode, ko ide iz pravca Mladenovca, starim putem, preko Ralje? Da se pokupimo, da nas sacekaju Vrcinci i usputni, pa da ujasemo kako dolikuje? Mi smo na glavnom putu, iznad Ralje /Tresnja-Koviona/, mesta za parking ima ispred, u dvoristu, sve jedno. A kafica moze da bude spremna .
  23. A, jel sam se ja to malo navukao? /sad fali smajli koji se sam poliva kofom go...na/ :D
  24. Ne mogu da verujem da nasedate na price da je sve okrenuto ?? ?? . Samo far baca na kontru.
  25. E, vidite, lepo sam vas pitao... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=27855.0 a i vi ste lepo odgovorili.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja