Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3403
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. Misa se i dalje kune u doticni filter ;D ;D ;D
  2. Dobro otpade samo on ;D ;D ;D Zovi Bosketa
  3. Pravio je Juga iz Bele crkve trajk i od peglice, bio je sjajan. Od cega je ovo? Da nije Skoda?
  4. Bio, motor se cakli, odlicna domaca ;D. Za svaku preporuku.
  5. Jok
  6. misa-pei

    Ram-air

    Da nije malo cvaja?
  7. Sad, cim prezdravis i isplate ti stetu, po novi i nek bude sa srecom.
  8. Kazem ja, skup ;D
  9. jeeee, pa mi pravimo moto skup! Dete, cetiri kafe!
  10. Rezervisi ti meni jedno mesto za pranje i dve kafe /za mene i lj/ u subotu, u 9 A lepo bi bilo da i ti budes tamo, da se ispricamo. A ako Suzi nece da upali od vode, ti ces i da je guras ;D
  11. To mi kazi, sreco ;D Koliko traje pranje i feniranje? Da znam kako da rasporedim vreme. Jel radite i poliranje?
  12. Ti se zezas, a ja te ozbiljno pitam Treba da mi bude Suzi cista u subotu, oko 10:15, 10:30, p[a da znam, da li mi vredi da uranim i nacrtam se ispred servisa u 9, a da stignem na vreme dalje na cistom motoru, ili da uzmem u ruke crevo i skonficu pa da je sutra perem. A ne pere mi se ;D
  13. Jel tacno otvaraju i koliko im vremena treba za motor, uracunaj i to da treba da se ohladi
  14. Pazi kad je i nacrtan mobilni pored sijalicice ;D ;D Lepo se navozaj, nek ti je sa srecom. Posto su neke dobre gume za njega?
  15. Bane, lepsi iznutra nego spolja ;D. Samo se ne daj, a vidim da ti je duh na zavidnoj visini, pa da se opet vozis. I moj savet... Sto pre na motor, makar krug da napravis i po mogustvu da prodjes motorom mesto nesrece. Najbolje da se razbije neki strah, ako ga imas. Nadam se da cemo se videti, ovde. Amerika mi je nesto daleko ;D
  16. Pa, jel nemate telefon? Mi smo bili na 5 minuta od kuce, izasli smo na manje od 1/2 sata.
  17. misa-pei

    Sredjivanje

    Jako je bitno da slikas kudaje isla el. instalacija, svaka zica, kao i sajle. O oznacavanju srafova su ti vec rekli . Predlog, ako mozes, plastificiraj ram. Kad vracas masinu u ram, obavezno ga zastiti, tako da kad ubacujes motor, slucajno ne zagrebes farbu. Dovoljne su stare novine i izolir. Svaku buksnu isprskaj kontakt sprejom ili WD40. Obavezno proveri da li svaka buksna dobro naleze, da nema lufta. Zameni po potrebi. Obavezno se raspitaj gde ide koja mast, grafitna ili obicna. Naravno, kupi ih i koristi ;D Kocnice namazi dobro klizace, ako ima plivajuce kandze. Nikako, ali nikako ne postavljaj sebi rok kad mora da bude gotov. Samo radi polako, razmisli pre nego sto nesto stavis i usrafis. Tako ces, veruj mi, brze zavrsiti. Na slikama ti je motor lutka, ja tu nista ne bi` dir`o ;D
  18. Cek, malo... A mene ni ne zoves ?? ?? ;D ;D
  19. Najbolja. Ima i tocilicu sa pivom. Samo, da je to moja garaza, nikada nista ne bih uradio
  20. Ne treba da ti pricam, tu smo
  21. Ciji? Njihovi? ;D ;D ;D Ma, otporni su oni i na metke. Takvi se vise ne prave.
  22. Lepo si se "opravio". Sad, uz Boziju pomoc, da se oporavis i da opet budes kao i pre. Ne daj se, mislimo na tebe.
  23. To sam cuo da su radili i na Falkoncu. Znam pouzdano da su stavili karburator od Fijeste, a za kecev sam samo cuo. A to sto je elektrika ista... Nije ni cudo. Elektrika Magneti Mareli je koriscena i u Guzzi -ju i u Fijatu. Cak mislim da je u V35 i V7 isti anlaser, koji je ugradjivan u Fice.
  24. Bogami, moze da se priotari na redgenskom snimku . Samo hrabro, mslimo na tebe. Ne daj se, ne klonJAVAJ duhom ;D
  25. Ima, Rudarsko geoloski fakultet, pre njega je iz pravca 27.marta /kraljice Natalije sada, valjda/
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja