Da, jos uvek imam Quest i imacu ga sve dok konkurencija ne izbaci vodootpornu navigaciju koja ima mogucnost citanja topografskih karti sa ucrtanim sumskim putevima. Ili dok drugim Garminovim uredjajima boljih karakteristika ne padne dovoljno cena, tj ne budu tako bezobrazno skupi.
Koristio sam Garmin XT na mobilnom telefonu, a sada koristim Quest. Igrao sam se malo i Zumom. Sva tri imaju takoreci istu organizaciju menija (oraganizaciju, ne potpuno iste menije) i sva tri su podjednako komplikovana za snalazenje po menijima dok se ne nauce. Nisam pominjao blokiranje i spor rad XT-a, jer verujem da je to do telefona. Sto se tice rutiranja nisam primetio razliku medju njima, mislim da svi isto rutiraju, ali ostavljam prostora da gresim.
Uporedjivao sam sa Blueberry-jem koji ima moj brat i koju takodje koristim kad sam u autu zbog veceg ekrana nego na Questu, kao i sa par navigacija sa IGO platformom koje sam takodje cackao i gledao menije. Sve one MENI imaju logicnije menije lakse za snalazenje.