Čim nerade 3ci i 4ti,nije do bombine,pre bi rekao da su ti prazna ta dva karba,mada opet dok se nevidi neznam napamet,1i4 klip imaju zajednicku bombinu i 2i3, kakve su ti svecice kad nece da radi na tim klipovima.mokre ili suve,to sto su nove neznaci da su ispravne,jel ti slavina ima dovoljan dotok goriva,skini svecice posle minut dva rada i vidi,suva ili masna.