Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    TDM Srbija

    ja te tri puta pitah jel si merio. .
  2. pitaj,treba da ozivis motorce
  3. pa tako se skida,zasto nece neznam al se odvija,kontra navoj je,uzmi francuski kljuc dobro stegni.pa klepi po njemu /po kljucu\ tako probaj,jer ti treba mometum da preneses na sraf to jest osovinicu
  4. odvija se,kontra navoj
  5. odvija se,sam ti je to kontra navoj,i izadje ulje,
  6. stavio bi sliku ali neznam telefonom to da odradim
  7. ravna sa glavom motora ka karburatorima/crta in\ a ex to jes izduvna bregasta crta ka auspluhu to jest oznaka ex,na bregastama imas in i ex oznake da ih nepomesas,
  8. ja sad pakujem mog 1200 bandita,posto ti maska i vizir ako ti je visak,ja imam okrugli far i neko malo pjuig vizirce,i razmisljam o mat crnoj ili trula visnja metalik.
  9. jesje,ako ti nije jasno nadji me na viberu 063697094 odma ce ti biti jasno
  10. ja to radim svaki 5ti dan,jeb. .
  11. pa jeste,al je bas tako,mnogi zube na t mesto na C,uzube usisnu bregu tako da omase za zub,mesto da puste prvu crtu dole,ne broje 24pina,itd itd
  12. stavis magnet na oznaku c,ako te to buni,ne na oznaku t,vec kako ti rekoh na c,usisna bregasta ide prva,ka karbu da poravnjas gornju liniju na kojoj pise in,gore ce ti na lancaniku biti tackica,24 pina od lanca pa ide sledeca gornja tackica od izduvne bregaste,sve pise u knjizi sam treba da gledas,kad je c na magnetu desni klip je u gmt,znaci NE NA T,VEC NA C, tako kako ti kazem se zubi,kad poravnas in oznaku na usisnoj breg.ka karbu na lancaniku imas i ex oznaku ,ta oznaka treba da bude u sredini motora malo u vis/zub\dva\ u odnosu na ravnu povrsinu glave motora.
  13. stavis magnet na oznaku c,ako te to buni,ne na oznaku t,vec kako ti rekoh na c,usisna bregasta ide prva,ka karbu da poravnjas gornju liniju na kojoj pise in,gore ce ti na lancaniku biti tackica,24 pina od lanca pa ide sledeca gornja tackica od izduvne bregaste,sve pise u knjizi sam treba da gledas,kad je c na magnetu desni klip je u gmt,znaci NE NA T,VEC NA C, tako kako ti kazem se zubi,kad poravnas in oznaku na usisnoj breg.ka karbu na lancaniku imas i ex oznaku ,ta oznaka treba da bude u sredini motora malo u vis/zub\dva\ u odnosu na ravnu povrsinu glave motora.
  14. jel iz panceva motor doso kod tebe
  15. imamo po nesto,das mi br velicinu..pustis slike na viber,,ili model motora pa da vidim,nesto ima nesto nema...
  16. iglice plovaka karburatora za sve motorcikle..po narudzbini naravno, kome sta treba javite se,od uskoro i membrane ali otom potom...
  17. Uh greska,kupac od motora
  18. a imali smo i pomoc od zorane
  19. trudimo se kolko mozemo radilo se dosta,karbovi samo stizu,brzom postom,ja ih sredim posaljem ... svasta nesto,schinko gume stizu,miselini takodke... verovali ili ne,,motor star 30god,jamaha virago 1000,,gume isto tolko stare,,ali...nigde ispucale,mekane..motor presao 4000milja..ni ja nisam verovao..ali nit plasticne niti sta..stojao motor u salonu...i meni cudno ali stvarno gume iz 86te godine... ah ti karbovi viljuske....menjaci... http://s5.postimg.cc/p0iyx8nyb/CAM00650.jpg [url=http://postimg.cc/image/pp107o1fn/]
  20. Neradi to na pritisak nego na prirodan pad od 10cm,
  21. Cela druga masina 250 do 300e,a dobra radilica sa lezajevima 150 i klipnjacama naravno,da bi ti taj neko napravio lezaj moras i klipnjacu da mu odneses,znaci skidas glavu,odma i dihtung glave racunaj,karike na tom klipu posle brzo ima da cvaknu,pa dok odneses radilicu pa dok doneses. Trosak,
  22. To ce da traje malo duze od te sto vec imas. Nadji polovnu sa lezajevima oko150e i resis problem,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja