a sta se tek desava bajkerima koji dozive kvar na putu pa jedva dodju do moto skupa ostanu bez para us put,majstor ga odere.. nema ni za gorivo kuci,,,,,a organizatoru stalo do 300kinti pa nece da ga pusti,,,,ko da im stalo a zna se da dosta para zarade ,slazem se da kosta organizacija ,ima tu i sponzora,,,,pa zarade na pljesku pa na pice bla bla ali kosta i put i ulaz i pice i hrana ,,pa kad sve saberes,