Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. motul je zakon,,,,,,,,,,,,,,,sve ostalo je blago losa kopija,,,,
  2. a sta se tek desava bajkerima koji dozive kvar na putu pa jedva dodju do moto skupa ostanu bez para us put,majstor ga odere.. nema ni za gorivo kuci,,,,,a organizatoru stalo do 300kinti pa nece da ga pusti,,,,ko da im stalo a zna se da dosta para zarade ,slazem se da kosta organizacija ,ima tu i sponzora,,,,pa zarade na pljesku pa na pice bla bla ali kosta i put i ulaz i pice i hrana ,,pa kad sve saberes,
  3. bokilic

    GPS?

    nije lose imati ali za nase uslove je jos uvek skupo,,dobra je i stara proverena obicna mala papirnata karta
  4. pozdrav svim bajkerima,,,vozim pegaso650 i obozavam endure,,doduse kao mladji sam voleo er makine a sad sa35???ma enduro mi je u krvi ,nisam neki adrenalin frik ali.,,.,.,., volim da sidjem malo sa puta,,,,nisam neki ljubitelj italijana ali aprilija pegaso nosi rotaksa pa sam ga nekako zagotivio al nista bez japanca,,imao sam priliku da vozim dukatija jeste da lezi u krivini al bre masina mu nekosta nista,,pozdrav svim bajkerima iz svilajnca
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja