Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pade jadnicak,,,e on ce nekom da drzi predavanje....
  2. pozdrav i tebi,,,,adrenalin frice
  3. caos stevo,,,i kupi makinu sto pre
  4. cestitam vujice,,,,i neka se zna da su mnogi prvo seli na mz pa tek onda na nesto jace,,kao i ja naravno
  5. pa ako imas celu primu za delove onda imas i regler i sve ostalo sto ti fali za nju,,,,,,mislim da je ovaj moj drugar to oko 6-12 volti resio nekim diodama al nisam tolko obracao paznju,,,,
  6. ok ovako,,stara vespa nsu prima je imala dinamo starter,,,e sa nje je jedan moj drugar skinuo to komplet i ubacio na mz a,,,nije bilo tesko preraditi mehaniku vec struju jer je vespa bila na 6volti,,,a inace svaka dinama je i elektro motor samo su veliki gubitci,,,pa eto teme za razmisljanje?????mada mz mnogo lepo pali i na kurblu tako da ja tu nista nebi dirao,,,
  7. dobro je da mu je kaciga bila na glavi.....subara to jest kaciga glavu cuva.
  8. pozdrav iz svilajnca
  9. pozdrav iz svilajnca.,.,.,
  10. pozdrav iz svilajnca.,.,.,.,.,.,
  11. pozdrav i tebi sa najboljom makinom aprilijom
  12. pa i taj bmw nosi masinu kao moja aprilija,,i par bombardijure atv a ali imaju 4 ventila po cilindru,,a i moj prenos je dosta produzen,,,kraj mi je 175kmx a kod sm a je kraj vec na 140 150,,,,pa kad skratim prenos videcemo,,,,mada je moja aprilija startnija od dr a i free windica,,tako da verujem da ce u sm varijanti biti extra
  13. metal mozes ocictiti na milion nacina,,,ja to obicno radim skalperom ili saberom,,, pa nitro razredjivacem da bi ih odmastio ,, pojedine dihtunge mozes napraviti naravno od istog materijala debljine itd,,i stari dihtung mozes vratiti ako je jos uvek neostecen,,nove dihtunge nikad nemazem nelepim itd a stari ako vec moram da ga vratim obavezno mazem hermetikom,,,naravno postoji jos milion nacina za stavljanje dihtunga ,,ali svaki majstor ima svoje misljenje i svoj nacin rada.....naravno treba izbegavati sto vise dihtung mase jer znaju da se odlepe vremenom i da zacepe sita na uljnim pumpama magistrale za ulje itd...znaci sto manje hermetika a najbolje je staviti nov dihtung.....stari majstori su nekada stavljali polovne dihtunge glava ali su ih prvo potapali u bronzuru/fafbu za cunkove/pa kad nabubre vracali na masine,,za divno cudo kazu da se pokazalo odlicno i nepogresivo naravno ako je skinut neostecen sa vozila..................ja nisam bas za tu varijantu al 100 ljudi 100 cudi,,,,100 zena 200 sisa...........
  14. sinko preradio sam gomilu motora,,sklapao rasturao farbao radio razna friziranja,razne opravke na 4takta experimentisao sa ausplusima ali se sa CVAJOM nikad ali NIKAD nisam zezao sa auspluhom jer sam uvek izgubio,naravno podrazumevam da ako kupis neki original za to neces nista izgubiti,dobices,,,,naravno probaj pa ces sam videti,,uredu je da izvadis prigusivac blokadu iz auspluha ako je ima ali da mu menjas geometriju i zapreminu............................e za to treba da budes veliki mudic
  15. kazu da je moja pegaso idealna za sm pogotovu sto ima rotaxovu masinu,,5ventila itd,,planiram ako je ne prodam da stavim sm felne ,promenim prenos pa cemo videti kako ce to izgledati,,,,
  16. lici mi na suzukija??????zaboravih model
  17. nsr ka ima proracunat auspluh kao i svaka dvotaktna makina tako da ti to nebih savetovao da radis jer ces mozda mnogo izgubiti a jako malo dobiti,,,to proracunava tim od 100tinak ljudi u fabrici a ne klinci po garazi pa ti razmisli,,,,
  18. strujo da nije ovo neka tvoja budzotina??????????????????????????? :Pjavascript:void(0); Jezik
  19. evo i moje makine,,,,,najbolje makine
  20. pozdrav,,,i kupi sad nesto vece vreme ti je
  21. pozdrav,,
  22. pozdrav ,,i polako vozi to je paklena masina,,,,,
  23. takav volan sam ja imao na moto guciju i na bmw u
  24. pa sad su kopirali i ferarija,gledo sam skoro na tv u ,nasli kopije u svajcarskoj,,samo da se ne sjebu pa da kopiraju juga.......
  25. meni su svi motoristi isti, i onaj sto vozi apn a i onaj sto vozi najskupljeg italijana,a uvozpolovnih motora nebi trebalo zabraniti jer ce to skoditi populaciji moto sporta kod nas,,a verujem da su u 90% ljudi sa BJB a motori iz uvoza,,naravno da svi nemamo para za nove motore ali se svi slatko vozimo i na krsu i na novom,znaci onaj sto nema pare nemora ni da se vozi nek crkne i nek gleda burzuje i mamine i tatine sinove kako se vozikaju,,,e pa to nemoze tako,,ja sam sam sebi kupio motor imam dete zivim putujem trosim kolko mogu al za novo nemam para,,,znaci treba da jos i smanje carinske obaveze za motore ,,kod nas u svilajncu je 70% motora doslo iz uvoza,lepo je videti ih.a ludost vozaca i muda nema veze sa rucicom na gasu,,uostalom tu je tehnicki pregled pa ako neko vozi nebezbedan motor neka ga iskljuce iz saobracaja.ja da se pitam posto nemamo fabrikumotora pusti bih uvoz motora za dz)) a ovi sto imaju para ako im se svidja nek plate carinu 3 puta vise ako im lepo,,,,,pa na BJB su bar 70 80% MOTORA STARIJI OD 15GOD.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja