Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ja sam vratio auspufeeee na aprilijicu milina necuje se,,,,,samo prede,,al cu zato morati da stavim neku extra jaku sirenu
  2. ma skini ti masku ipak je lepsi bez maske....
  3. dobra ti ideja za bojkot placanja,,,samo dosetice se oni necega,,,,,,,,,,,,
  4. pozdrav prijatelju
  5. dobron dosao,,,kupi bilo sta samo da nije kinez
  6. dobro nam dosao =kupi pegasusa da se navozas he he,,,,salim se svaki enduro je dobar
  7. dobro nam dosao,,,,,,
  8. dobro nam dosao
  9. dobro nam dosao
  10. i ja sam pao par puta ali cemi ostati u secanju smederevo moto skup boldor 900f2 tezak ko tucak ja 168cm,polako po travici kad ono dasa sa trajkom u rikverc tras nije me ni video,,naravno nije ni stao ode covek,,,a ja pao na bok koprcam se ispod nemogu da izadjem auspluh pece po nozi,,pritrcase neki ljudi podigose motor pa onda po redu,,vadi zavoje opekotina 20cm previjaj hladi sa nekim pivom joj sto je peklo, a lik sa trajkom prolazi i smeje se ko kreten,,,boli ga cosak sto me otkinuo,,sva sreca samo mi maska naprsla,,i tako postoje neki motorasi koji nemare za druge,,,i zato pamet uglavu kao sto neko rece vozi kao da si nevidljiv,,,,,,
  11. dobro nam dosla marinice i dovedi par drugarica.......
  12. pozdrav sa zeljom da nadjete nesto jace
  13. dobrodosao ti nama
  14. e skinuo ja auspluhe sa aprilije,,stavio dve cevke,,,,kako lep gromoglasan zvuk,,,,,,,malko bolje ide ,,e ondA MI ZENA SVE PO SPISKU
  15. ma na dukatiju ti netrebaju nikakvi ausplusi on je jako prdalo i bez akrapovica ,imao drugar 900sscuje se ko lud a neide nikako ,,ono da lezi u krivini lezi,,al sto se cuje majko bozija,,,,,,,,,,,,,pa 10minuta pre nego sto stigne pocinjes da ga cujes,,moto skup pancevo-turiraju japance 5minuta svi ih gledaju,,upali ortak dukatija 2puta dade gas,,pogasise ljudi japance skupise repove,,,,,
  16. sta je bolje imati na motoru,,,tisi auspluh ili bucan,,,,,,ja sam za varijantu tiseg jer dosta putujem pa mi buka smeta,,,ali to ima i svojih mana mada nije lose i kad prourlices kroz grad,,,,
  17. ma bez kacige ni do coska nikad neznas koja budala ce da naleti na tebe,,,,ili ti na nju,,,a i manja je verovatnoca da te zaustave pandurci kad je nosis,,
  18. dobra stvarcica,,ko je izmisli alal mu vera
  19. ma jes lepo doci motorom,al mora da nas ceka grejanje,,,,sumadiski caj,,kuvano vince,,,malo rostilja,,,mmm moze
  20. u svakom slucaju smo najebali bilo kako bilo bicemo prvi na tapetu za kaznjavanje,,,a sto neko rece za one cice u lizing korsama pa njih nece ni da dirajuuuuu jos ce da ih propuste,,,,,,,
  21. i ja bi proputovao svet,,,,,,,,,,,,,tako blizu a tako skupo,,,
  22. pa naravno pegasa 650 ili nadam se afrikicu ????a ako zaigram loto????????
  23. BRATE MANI TE PRICE KOJ CE TI KU....MOTOR SA DVA CILINDRA,KUPI JEDNOCILINDRASA// APRILIJU JA JE VOZIM,IMA ROTAKSOVU MAKINU 5VENTILA OSNOVNO ODRZAVANJE DZABA,TROSI 5,5LITRA FURA DO175 SA MOJIH90KG,A ISKRENO ZA OVIH 10000SA NJOM NISAM UBO SRAFCIGER A PRESLA JE VEC 44000 BEZ OTVARANJA I NETROSI KAP ULJA,NISTA NELUPA NISTA NE ZVECI ROTAX BATO ,,,,VODENO HLADJENJE EXTRA DIZAJN ,STVOREN ZA GRADSKU VOZNJU A NA PUTU JE IZUZETNO STABILAN KAO I SVI ITALIJANI,KOCNICE IMA EXTRA DOBRE,OBARA SE KAO SPORTAK POSTO JE VISE SUPERMOTO NEGO ENDURO, JA CU KUPITI AFRIKU TWIN, ALI APRILIJA MI OSTAJE U SRCU JER ODNOS CENE I KVALITETA JE VISE NEGO ODLICAN,MADA NI TRANSALP NIJE LOS ALI MALO JE GLOMAZNA I NEZGRAPNA ZA GRAD,A AKO VEC NEVOLIS ITALIJANA NADJI JAMAHU XT,IZUZETAN MOTOR SAMO DA NEBUDE SA KURBLOM, TO MOZE DA SE VOZI 100000I DA RADI KAO SAT,,,,,SUPER TENERA JE ODLICNA ALI NIJE ZA GRAD A VISE SE VOZAMO PO GRADU NEGO VAN NJEGA,,,POZDRAV IZ SVILAJNCA
  24. CRNA CRNA CRNA
  25. suvise volim svoj motor da bi ga saltao bez kvacila...ajd da ti pukne sajla pa i nekako,,,pa skinuli bi ga da netreba,a i pogledaj upustvo za koriscenje motora,,,verujem da pise VOZITI SA KVACILOM,neracunajuci par izuyetaka/java/,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja