Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav capo
  2. pametno,,,ja ove sa gelom vadim iz ovih trotika na struju posto ih odrzavam za jednu firmu pa stalno imam po neki visak,,a i pun tavan trotika za delove,,,pa ga ne kupujem,,,sto da bacam pare kad ih imam po tavanu ha ha ha ha ha ha ha ha
  3. ma nemam pojma,,,ja svima stavljam saito i sve je ok,,uostalom u zavisnosti od motora instalacije voznje itd itd on se menja godisnje eventualno 2 naravno ako ga dopunjavas zimi drzis na toplom preko zime itd itd a bos je tata svih akumulatora,,,
  4. moj na apriliji pali uvek normalno,,,doduse i nov je,,,,,mada neki tvrde da nije dobar na motoru,,,kao zbog punjenja trte mrte posto se oni pune manjom amperazom i tako dalje,,al meni je to uvek dobro funkcionisalo,,,
  5. nista lepse od boldora sa oni 4u1 malim maleckim lasercicem,,,,,,,,,kao mac a kad zarezes mmmmmm muzika za usi lek za ranu,,,,
  6. sto jes jes,,plati pa klati,,ja sam jednom uzeo neki domaci,,jes bio dzaba al nije ni valjao nista
  7. 12v 12 ah u svilajncu je 2000din,,saito naravno,,,dobijes i kiselinu uz njega,,,pa mozes tek na leto da ga formiras,doduse za dukatija 900ss akumulator je bio 70eurica bosov al ko 3 4 saita velik 18ah bla bla
  8. a ko ce da kaznjava milicajce ,,,pa oni prvo nevoze i nerade bas po zakonu,,,,ni njima nerade stopaljke, po putu se ponasaju ko da su oslobodili jugu od svaba,a o ponasanju kad te zaustave ni da nepricam,,bar 80odsto od onih koji su me zaustavili su totalni inbecili selje sa 2 razreda skole,,,pa prvo trba njih pokaznjavati i procistiti pa tek onda narod,,,nemozes rdju rdjom ocistiti
  9. skuplji i bolji,,,ako neznas sta je dobro pitaj sta je skupo i saznaces sta je dobro,,uostalom vozi cesce motor pa se nece ni prazniti,,,a na kraj krajeva kupi prvi na koji naidjes/naravno da odgovara po voltazi i amperazi i velicini/ i resio si problem
  10. sto bre,fini majstor,,,,
  11. E aj da listam malko unazad,,,,soryyyyy
  12. ko od vas nas vozi svoju zenu na motoru????ja sam licno moju samo jednom provozao na gsxr u malo brze,,,, i vise nijednom nije sela na motor ,nece cak ni na skuter da sedne,,,na moto skup je jednom otisla kolima i rekla nikad vise,,,doduse ribice iz kraja vole da se voze..,...,a vase zene????nemislim na devojke komsinice svalerke nego na SVOJE ZENE?????????
  13. saito je onako a bos je zakon,,na kraj krajeva probaj,,ja sam serviser i obicno kupujem saito,,,,,,,
  14. e boki lako je tebi kad imas pedju vatru u kg u d ti namesta menjac ako crkne
  15. pa kupi nov 15-20 eurica i resis problem,ili ga vozi stalno,,,,,,,,,ja sam imao na boldorci suvo sarziran akumulator koji posle 6meseci pali bez problema,odnosno vergla ko lud,,,,,,pa ti razmisli,,,
  16. mozda da probas sa nekom malom malom maslicom???pozdrav iz svilajnca
  17. lepo,,dobro nam stigao
  18. pa 900ss jest da lezi ko lud a neide nikako za te pare koje kosta,a jos us to pored mene leteli japanci od 600cm,,,,,a 600 monster je jedno tesko jako prdalno motorce koje vise nikad ali slovima nikad u moju garazu avliju itd itd,,,,,,,zna se italijanski dizajn ram i kocnice al bre bez svapske ili japanske makine nema nista,,,...,,,..,a tu je i japanski zvuk,,,ko mac kad sece vazduh.,...,.p.s. dezmo razvod im je totalni promasaj,,traje jednu trku i kraj,,a tek ona odvratna suvo zveketajuca lamela,,,,,,,,,pa potrosnja,,,,fala al zato cu da kupim starog boldora pa da se slatko navozam,naravno sipam motul i nemislim,,,p/s/ majstori od skoro znaju za silkolene proizvode pa ga hvale,,,al se brzo vrate na motul
  19. svaka cast opet 5+
  20. p.s. tekst ti je strava samo nastavi tako,,5+
  21. a bre bate,,,a gde su nam horeksi ,nsu i,, dkw i pa stare javorke,,,,,recimo horeks350 regina3???????konzul 400,.,.,.,
  22. pa naravno da ces uzeti 4t ,,,bilo koji jednocilindras 4t je za pocetnike odlican,a posle,,,,,,predjes na 2 pa na 4 cilindra....mozde i 6 samo su redji
  23. he izgleda da si kupio krs,,,,,salim se,, honde su mnogo dobre ali sa luftom u maloj pesnici nemoj mnogo da se igras jer ce ti vremenom razlokati klipnjacu a posle skuplja dara nego mera,,otvori i uradi pa nije to 100 dukata,,,,a mozda ti lupa u velikoj pesnici=radilici,,sto znaci otvori pa ces videti sta je ja sam serviser vec 10god i iz iskustva mogu da ti kazem da od sitnice dodju velike komplikacije,
  24. pa zovi saleta u trsteniku,dacu ti na pr broj
  25. pa to vi sto vozite dukatije se nezalite,,,toliko brzo idu da vam ni uje nebi spalo sa lanca ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ,,,izvini al imam losa iskustva sa 900ss i monsterom 600 ,,,,,samo motul najbolji je provereno,,uostalom pitaj servisere i videces da ce ti 99%reci da je motul najbolji,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja