Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi jasmine
  2. a mozes i da zovnes saleta u trsteniku,i sve ti stigne na kucnu adresu,,naravno raspitaj se na vise mesta za cenu kvalitet itd itd,,
  3. ne verujem al 100e su nikakve pare,,mada pali za divno cudo
  4. da camel trophy ima na cepu istorijat trka jer je bio pravljen za reli, lepo se proslavio,,neki se kunu u decu da su sa njim presli po50000 bez generalke,samo menjaj platine gume i vozi
  5. bokilic

    Kozmetika

    pa ja koristim sprej za auto tablu,budu plastike kao nove 1mesec pa ih ponovo naspricam po 2 3 puta ostavim ih da ih plastika upije pa dugacko drze sjaj,a imas i tecnost za gume,bar kod nas u svilajncu,,namazes gume one pocrne malko se smeksaju,mogu da pitam ako te zanima,,a plastike mozes i ofarbati sprejom za branike,sto se tice poliranja mi ovde uglavnom koristimo 3m polir paste ima ih i grubih i finih i rucnih i masinskih,,extra su dobre a imaju i lepe tkanine za poliranje u kompletu
  6. pozdrav i tebi
  7. evo televizora,,
  8. pozdrav i tebi ,dobro nam dosao
  9. pa ima raznih idiota,,,imao sam svakakve slucajeve u servisu,,,stari majstori su sajle prvo prali u nafti pa tek onda podmazivali..
  10. pa mz televizor pa to ti je onaj stari pre ts modela,,a nije taj tip sto si pricao sa njim,,,a doduse pre neki dan je kupio etz a250,,,,masina je ko na ts u,,,,
  11. dodje kod mene u servis pre neki dan jedan kreten i kaze mi.podmazao sam sajle ali sad nemogu ni da stisnem kvacilo a gas se vise nevraca???auu pogledam ja a ono krelac podmazao sajle sprejom za lanac,,jedva sam ih ocistio i podmazao naravno obicnim motornim uljem,,bravo RoaD GunneR nadam se da ce edukacija pomoci i drugima da neprave greske..
  12. kod nekih motorcikla se ulje gleda dok radi na leru,recimo aprilija pegaso,,xt,nsu itd ali samo kod nekih modela jer su im rezervoari za ulje na ramu .takodje se moze izvrsiti i ispiranje to jest pranje masine iznutra posebnim tecnostima itd itd,,,
  13. e ljudi moj komsija daje za 100 e mz a 250 televizora,,,jos uz to ispravan ima i nove gume zeza ga karburator ima tomosovo paljenje itd itd pa ako nekog interesuje nek me kontaktira na pp mozda ga da i za neki mob ,ima i papire masina mu je odlicna mada ga nije vozao 1god...
  14. dobro dosao i ti nama ,,,i ajd pravi taj trajk pa da se svi lepo vozimo
  15. pozdrav i tebi ,,,sta vozis
  16. e pa pozdrav i tebi ,,i neobaziri se na druge nego uzivaj u onom sto volis,,,
  17. pozdrav i tebi i puno puno lepih kilometara
  18. pozdrav i tebi bane,,i sa srecom da kupis motorce
  19. egalizacija=izjednacavanje,poravnjavanje itd,,,,samo nece mu to bas lako ici nije to disk od auta....moze i da se busi radi boljeg hladjenja video sam na par mz a ,,
  20. pozdrav i tebi acko
  21. bokilic

    BMW 650 GS?

    taj bmw ima masinu kao moja aprilija samo jedan ventilcic manje,,agregat je vise nego odlican,,kupuj slobodno sije japanca u toj kategoriji kako oces,,,,p.s. varijanta sa ubrizgavanjem se na nase gorivo pokazala jako lose bar na apriliji,agregat je jako pouzdan i agilan,,trpi visoke obrtaje,,,ugradjuje se cak i u par atv-a bombardiera,,,i u neke modele suzukija....kupuj i ne razmisljaj,mada za manje para mozes kupiti i apriliju a dobices isto samo pod drugim nazivom....
  22. da nije jawa
  23. pozdrav i tebi cirkusni covece,,,,
  24. pa nemora uvek da bude klingerit za dihtunge,,,negde se koriste i kartonski papirni itd tanji dihtunzi,tako da je i papir iz bloka za crtanje dobar,,,
  25. ma palanka ima i nezgodne vozace,malo malo pa odem u palanku,,,,a i asfalt im nije bas za pohvalu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja