Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. na kolko si nastelao ventile???kod njega se stelaju na 0,07 i 0,08mm a moze i 0,10 na tvrdo,,to bi trebalo da moze bugarski da ti sredi,,drzi servis dole na dorcolu,,a probaj da stavis neki drugi karburator experimentisi malo,,a to sto preliva>???probaj da mu nakalajises iglicu to jest da je produzis za 2mm pa je lepo obradis isto kao sto je sad da ti lepo zatvara itd itd
  2. svaka vam cast......pozdrav i vama
  3. bokilic

    farbanje..

    pa plus da znas kolko ruku za odrecenu bazu,,kolko se susi......pa kolko ruku laka naneti bla bla,,,,ma probaj pa ces videti,,,
  4. pa nema nikakve,regler od bube 6v,pasuje na tvoje trenutno paljenje koje imas,,a regler sluzi za punjenje akumulatora,,a tebe nezeza punjenje nego verovatno smesa goriva ili nesto drugo posto ti stalno crkava svecica
  5. bokilic

    farbanje..

    i ja u servisu farbam,,ali ne tako profi kao neki,,ali nije sve u spricanju,treba to i pripremiti za farbanje osmirglati,izgitovati itd itd
  6. mene su uvek odusevljavali klinci sa skuterima kad ih teraju na zadnjaka,,neznam sto al mi je to simpaticno
  7. http://uk.youtube.com/watch?v=7LxlXthtgc0 e pa neznam lepo da ubacim link pa idite na kopi past itd,i prvih 30sek nisu interesantni
  8. a a a pa bili su oni i u svilajncu,,ali se nesto nisu pokazali na prodaju,,kakvo je to motorce,,izvinte na skretanju sa teme
  9. mislim da je stara proverena viljuska bolja,,,,a sto se dukatija tice to vise u moju avliju neulazi,,,krs koji nevredi tolko kolko kosta,,volim italijana ali dukati dok nedobije japansku masinu nepriznajem pa nek ima i prednju mono.
  10. ja slabo znam da tockarim ali se ucim polako,,lepo iskustvo,,http://uk.youtube.com/watch?v=7LxlXthtgc0 to po ulici doduse,,obicno mi jako trzne kad presaltam u drugu pa se stalno strecam da se nedesi isto sto i tebi,,a gde si kupio tog hjusonga
  11. pa skacite i vi na njih,,,pobegoste od teme.......daleko daleko
  12. a mozda i nista nedobijes :D
  13. bokilic

    farbanje..

    to i dalje nema veze sa vrstom farbe,proizvodjacem, 8)
  14. ha ha ha vala da znas da si u pravu,,,,,
  15. odgledano....pa i nije neki dozivljaj kad treba da se koci
  16. pa dobro nije to mala zarada,,300 motora x 200din+ako naplacuju ulaz suvozacima,suvozacicama itd,,
  17. i na kraju ipak si ze zeznuo na carini????
  18. bokilic

    Minolta X-700 ?

    pa zavisi posto je,,
  19. a svega toga nebi bilo da si navreme otisao u policiju da se raspitas ko gde skim cim itd itd,,,al sad je kasno za pandurce,,
  20. evo jos jednog,,kako li se zaleze u krivinu???
  21. probaj da ispravis gresku na carini,,,muni neki dinar valjda nisu imuni na pare,,,,
  22. zeznuli te na carini,,trebali su da ti upisu da je to poljoprivredna masina ,,,tako je moj drugar carinio njegovog atv a
  23. kako ovo cudo funkcionise,,mislim ja nisam video ni jedno nikad uzivo..kako li se vozi itd itd
  24. svaka vam cast
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja