Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. moze li neko od nas da dodje i kolima???mislim cisto ko hoce
  2. NE Znaci ovako, Nemac, ispod 500ccm. ee sad je jos teze
  3. e sad da kazes sa je.... >,ko zna koju si skrklu smislio???????kinez????
  4. dokle je stiglo potpisivanje peticije, ???
  5. bokilic

    farbanje..

    pa nije lose za prvi put,malo ti fali boljeg smirglanja,,i malo ruke,,ali sve u svemu sigurno je bolje nego sto je bilo,,samo napred i nemoj stajati,tako smo svi poceli polako korak po korak
  6. ma neverujem da je na 200 i kusur trosio 7l
  7. bokilic

    Auto skola

    samo polako i opusteno za volanom ;D
  8. pozdrav i vama ;D
  9. Pa ovako, da bi dobio iće i piće moraš prvo da dođeš kod nas na moto-skup da platiš ulaz 1000din pa ćemo od tih para da se dobro najedemo i napijemo VAŽI ;Di ha ha ha pa ti si gori od cirkusa...ne placam ulaz.....
  10. bokilic

    jawa 175

    pa valjda bi trebao i regler da stavis a ne da spojis dinamu za akumulator<<<<????
  11. pozdrav za vas nego Squirrel kad dajes to pivce i cevapcice???
  12. pozdrav i tebi srdjane ;D
  13. austrijanac,,,
  14. pozdrav i tebi,,,,dobro nam dosao...
  15. gore
  16. ma probaj bez toga
  17. ma sigurno je pegaso ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  18. obavezno,,glupo je da se jedno namesti a da drugo crkne,,,nego mi i dalje nije jasno sto ga ne stavis klasicno,kao na mz a sto se stavlja???znaci ploca paljenje za plocu magnet i kraj
  19. blago vama,,meni blizu a grip me ubi,,,,nama sansi da dodjem e bas steta,,,ko sve sa foruma ide???
  20. pa posle da ga obavezno malo izbalansiras,,,da nebi zajebao lezaj na radilici,,,,
  21. pozdrav i tebi,,,i aj kupi neku makinu pa da se svi lepo vozimo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja