Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi
  2. pozdrav
  3. pozdrav i tebi crveni
  4. a brusilice co2 aparati lemilice,i naravno busilica...bez toga nema rada
  5. super tekstic ;D
  6. bokilic

    MORBIDNO

    fuj choper ubica ;D ;D ;D
  7. lep put bogami,,lepo lepo
  8. ;D ;D ;D slazem se
  9. cestitam situaciju,,, ;D
  10. nadam sa da cu nekad posedovati mastifa 660,mnoga je lep ;D ;D ;D a ima i proveren jamahin agregat
  11. al mastifa bi rado posedovao ;D ;D ;D
  12. 8 komada al sam vise nalupao nego sto sam znao ;D
  13. mastif nosi masinu od yamaxe xt cinimi se,,sa alnaserom,,,,a ima i model sa rotaxom valjda????
  14. jest kreni ti motorom iz svilajnca,,,,,,,, ;D ;D ;D
  15. a ja cu izgledami da upregnem bmw 524td ;D
  16. pozdrav i tebi kolega :D
  17. bokilic

    BMW F800GS?!

    kupite aprilije i lepo da se vozite,,a ne tu da mi se svadjate oko tih bafarskih krseva,,,ajd moze i afrikice da kupite ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  18. ma uzni burgiju i burgijaj,,najprostije resenje :D
  19. i meni je sutra rodjendan ;D ;D ;D
  20. svaka vam cast,ostao sam bez teksta
  21. aprilia rsv????
  22. ma jok obaveznaje bajker skola,,, ;D ;D ;D
  23. svapska makina?
  24. pa sigurno moze malo da se prepravi,,svako ko ima aparat za varenje,brusilicu,malo farbe i gotovo ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja