Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    MZ Caffe

    pozdrav i tebi iz svilajnca ;D ;D ;Djavi se da ti izbijem tun vilu,,lako se vadi
  2. dobro dosao kamence ;D ;D ;D
  3. tako ti to kad nemas nov akumulatorcic ;D ;D ;D ;D :P :P
  4. valjda ce sve da prodje u najboljem redu ;D
  5. stari dobri motori ;D
  6. ,,i jos malo jawa starih dobrih
  7. evo jos malo
  8. imam jeeeee
  9. dobro jutro kolumbo,,,verovatno je nesto zamrsio oko samih lamela
  10. pa taj nece nikad da crkne,,pre ce biti da je poturio neku vise ili manje sajbnu...ili je neku lamelu zajebo
  11. pozdrav i tebi povratnice ;D
  12. Dobrodosao ;D ;D ;D ;D
  13. pa samo rico ali je od drugacijeg materijala,,nije niklovan nego je mat sive boje,,,i bas sam danas diskutovao sa radnikom,i on se slozio da je extra kvaliteta ;D
  14. pa konus na radilice se cas posla sredi,izradlujes ga na licu mesta i mozes sa oces da mu radis,vise ne popusta,nego bese ono 150etz nema konus na radilici??
  15. e bas je i taj vlasnik kreten
  16. ja imam orginalne utege i sve je ok,neki stavljaju teze utege na maxi endura (Varader ,Strom...) a cemu sluze ti utezi????
  17. a koji mz??ako je 250 da ti nije konus na radilici malo riknuo??? ???
  18. sci jal ti ovo vukovi ispred kuce??????
  19. ce bude i neka baba mrazica???cisto da ulepsa manifestaciju
  20. pa neki put su ti skupovi bolji bar se ljudi trude,,a ovi vec po ustaljenoj praksi prave skupove
  21. e jes bre preteko si coveka odavno, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  22. pozdrav i tebi,,,pisi iz amerike....
  23. obavezno blicam masem itd,,pa sto covek da plati kaznu da ga zaustave itd,,i smatram da je to kolegijalno,,,doduse nije kolegojalno prema mupovcicima,,ali jbg,,,,,,
  24. ma na jvise se plasim onih sto telefoniraju dok voze,,,ma nevide nista pa bezim motorom sto dalje,,i naravno kad vidim zenu za volanom,,e tad nastaje panika,,vadi karmin karminise se gleda se u ogledala bulji u noge da proveri sav na carapi,ako vozi dete pozadi okrece se svaki cas nikako nesmem da budem ispred nje,,aaa,a ja bezim ko djavo od krsta ma nasa kultura za volanom je ocajna niko te nevidi,,zato kao sto neko rece vozi kao da si nevidljiv ;D ;D ;Dsto je sigurno sigurno je,,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja